Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka od soukromé osoby na Směnku! Bez registru a poplatku

Dobrý den, sháním půjčku od soukromé osoby z vlastních zdrojů. A klidně na směnku. Mám čistý příjem 17000 Kč měsíčně. Pracuji na hlavní pracovní poměr, ale mám záznam v registru. Mohla bych Vám všechno doložit, pokud by to bylo nutné. Prosím mockrát, nabídněte mi nějaké východisko. Ale jen poctivé soukromé osoby, které přijmou nabídku bez registru a nebudou chtít poplatek předem. Úroky akceptuji. Všechno Vám vrátím do poslední koruny. Děkuji za nabídku.

Alena Davidová
Bydliště: Česká Lípa
Částka: 70000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jaromír Hrdlička vám nabízí následující řešení

#1

Zprostředkuji peníze od soukromé osoby (poctivě). Neberu provizi předem. Není nutná zástava ani ručení. Stačí Váš OP. Nepodepisujete směnku, ale normální úvěrovou smlouvu. Další informace na našich WWW stránkách nebo telefonicky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: hrdlicka.jarda@gmail.com
Sídlo: Brno

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#2

Jste důchodce, zaměstnance nebo podnikatel? Dáme Vám 5000 Kč až 300 000 Kč na dobu splácení 18 - 48 měsíců. Nejsou zde žádné háčky ani kličky. Vše tak, jak je psáno.

Telefon: +420777826458
E-mail: nejpujcky@email.cz
Sídlo: Rokycany

Kudrna Jan vám nabízí následující řešení

#3

Neposkytuji peníze, ale zprostředkovávám kreditní karty od různých společností. Můžete tak převést všechny svoje dluhy na tuto kreditní kartu. Peníze tedy nejsou ode mně ani od soukromé osoby. Ale taky je to řešení.

Telefon: neuveden
E-mail: kudrnajan99@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Petra Kolková vám nabízí následující řešení

#4

Jedinou naší podmínkou je, aby jste nám dali zástavu (dům, byt, družstevní byt...). Poté nás již skutečně vůbec nic nezajímá. Neřešíme, jestli máte exekuce apod. Ani registr pro nás není směrodatný. Maximální výše dle Vašeho majetku. Peníze jsou od soukromé osoby (poctivé!). A v každém případě o bude bez poplatku.

Telefon: +420605849726
E-mail: finance.kolkova@centrum.cz
Sídlo: Zlín

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Jako člověk v bankrotu nemám šanci nikde uspět. Zkouším poslední možnost, jestli bych nenarazil na soukromou osobu, která by mi půjčila poctivě na směnku bez poplatku. Najdu? napište na daniel.malina@centrum.cz. Souhlasím i s vysokým úrokem!

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10