Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka nebankovní 30000 Kč ve zkušební době na HPP

Dobrý den, jsem ve zkušební době na HPP a hledám nebankovního poskytovatele. Je mi 20 let a potřebovala bych prosím půjčit až 30 000 Kč. A to na kauci plus 2 nájmy bytu, abych se mohla přestěhovat. Bohužel jsem ve zkušební době na HPP a banka mi tedy nepůjčí. Jelikož jsem šla za svým přítelem k jeho rodičům a zároveň za prací, následně jsem zjistila, že nevyhovuji jeho mamce. A to jsem u nich byla předtím několikrát a hodně jsem se jí líbila. Tak nevím, ale stalo se a nejde to změnit. Dala mi ultimátum, že se musím do dalšího měsíce vystěhovat, jinak skončím na ulici. Tím myslím, že my vyhodí všechny věci ven. Kdybych mohla kdekoliv jinde jít, udělala bych to ale nemohu. A proto teď nutně potřebuji nebankovní půjčku 30000 Kč, ale jsem pouze ve zkušební době. Takže jsem nikde nepochodila. Moji rodiče se taktéž pohádali s mým přítelem a tak nikde nechtějí toho druhého. Jenže my se nechceme vzdát, ale být spolu. Nechceme se nechat odradit tím, co na nás házejí druhé rodiny. Přítel si nebankovní půjčku taktéž nemůže vzít, protože jsme začali v práci stejnou dobu. A tudíž jsme oba v zkušební době a ještě nemáme HPP a smlouvu na dobu neurčitou. A proto prosím o nebankovní půjčku, zkusila jsem mnoho věcí a už nevím. V registru nejsem, exekuci nemám, nikdy jsem neměla dluhy, ručit nemám čím. Splácím telefon a jednu půjčku což je 1 000 Kč (kterou jsem si brala na vánoce, abych mohla obou rodinám udělat radost...zřejmě to nevyšlo). A to splácím pravidelně, výplata mi na tohle vše stačí. Která činní 16 900 Kč hrubého a po roce se to zvyšuje. A po dalším také, jen mi nestačí na začátek pronájmu v bytě. Největší problém je, že jsem ve zkušební době a ještě nemám HPP na dobu neurčitou. Pokud by se něco našlo, budu vděčná za jakoukoliv naději a možnost. Děkuji za přečtení a případné nabídky nebankovního řešení. S pozdravem Saskie.

Saskie Koperová
Bydliště: Praha-východ
Částka: 30000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Anna P. vám nabízí následující řešení

#1

Pracuji ve zkušební době, už mi chybí jen 2 týdny, než podepíši smlouvu na dobu neurčitou. Ale banky to nezajímá, ty půjčí až po uplynutí zkušební doby. nenašel by se tady někdo, kdo by mi ve zkušební době dal 30000 Kč? Nutně to potřebuji z toho důvodu, že jsme měli nedoplatek v minulém bydlišti a majitelka nyní hrozí soudem. Jakmile mi skončí zkušební doba, tak si vezmu půjčku v bance a vám všechno vrátím. Spěchá to.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#2

Ve vaší situaci bychom vám mohli nabídnout maximálně 3000 Kč, ne 30000 Kč. Bylo by to pro vás schůdné? Pokud by i někdo jiný se nacházel v podobné situaci a 3000 Kč by mu stačilo, tak ať zde zanechá svůj kontakt.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Nabízíme prvotřídní oddlužení, vypracujeme za vás všechny podklady a doručíme je na potřebná místa. Zjistíme, kde a kolik dlužíte (mnoho klientů v tom nemá jasno). A vše zařídíme vás. Stačí se jen rozhodnout pro oddlužení a kontaktovat nás. Již za 3 roky může být vše uzavřeno. Mnozí lidé jsou v situaci, kdy své dluhy budou splácet ještě 30 let. Naše nabídka je mnohem kratší a můžete začít plnohodnotný život již velmi brzy. Email: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Podle uvedených informací jsem se vás pokusila před-schválit, ale bohužel z důvodu zkušební doby by jste zřejmě prošla jen u částky 5000 Kč. 30000 Kč vám bohužel nikdo na českém trhu nenabídne. Pokud by to pro vás bylo dostatečné, tak zde zanechejte svůj kontakt a obratem se na to můžeme společně podívat. Děkuji, Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Je vaše poptávka na 30000,- ještě stále aktuální, nebo jste peníze již získala? Dokázal bych vám pomoci penězi ze soukromého nebankovního zdroje. Prosím o neprodlené kontaktování.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3