Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na zaplacení nevýhodných půjček ihned

Vzala jsem si nevýhodné půjčky, které ale musím splácet každý týden. Což mě zahání do dluhové pasti. Nestačím to splácet a teď mě do toho vlezly další vydaje za auto. Musela jsem koupit zimní pneu a zaplatit pojistku. Bohužel už to vyústilo tak daleko, že ze zoufalství jsem si zažádala o půjčku a zaplatila jsem 3000 Kč jako poplatek za zprostředkování. A půjčka nikde, peníze taky. A teď mě to schází. Nemovitost mám, ale nechtěla bych jí dát do zástavy, protože můj přítel o tom zdaleka nic neví. A proto to není reálné. On je totiž nemocný a to by ho už zabilo. Tak prosím někoho, kdo by mě mohl pomoci z nevýhodných půjček. Moc děkuji.

Zdenka Čižmárová
Bydliště: Tachov
Částka: 60000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Václav Majtas vám nabízí následující řešení

#1

Jako nebankovní poskytovatel bych vám mohl zmíněné peníze sehnat a vyplatit tak vaše nevýhodné půjčky. Nevyžadujeme žádné zástavy nemovitostí ani doložení vašeho příjmu. Vše by bylo řádně sepsáno, bez dalších podvodů, jaký jste v minulosti zažila. Případně mě kontaktujte.

Telefon: 602706560
E-mail: neuvedena
Sídlo: Hradec Králové

Jana Nováková vám nabízí následující řešení

#2

Pokud jste zahrabaná až po uši v dluzích, tak vám můžeme dát nabídku. Peníze můžete získat až do výše 50% hodnoty vaší nemovitosti, kterou ovšem budete muset dát do zástavy. Ostatní podmínky je nutno vypočítat individuálně. Pomůžeme vým vyplatit nevýhodné půjčky bez poplatků předem.

Telefon: 724824735
E-mail: execution@profiweb.cz
Sídlo: Praha 5

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme pomoci, můžeme zaplatit všechny nevýhodné dluhy a jednou pro vždy Vás toho zbavit. Pomohli by jsme Vám americkou hypotékou, kde se ručí domem nebo bytem. A můžeme dát celou částku.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Mám několik nevýhodných půjček, které mě stahují ke dnu. Splátky jsou moc vysoké a protože jsem na MD, tak to nezvládám platit. A nyní to zašlo až tak daleko, že vyhrožují exekucí. Poskytl by mi někdo půjčku na vyplacení nevýhodných dluhů? Potřebovala bych 50 - 200 tisíc. Moc děkuji. Kontakt: marketa.kuzelkova@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Rovněž jsem měl nevýhodné půjčky, které mě dostaly až do bankrotu. A teď se z něj snažím nějak vyhrabat. Mohl by mi prosím někdo nabídnout, za jakých konkrétních podmínek by bylo možné zaplacení všech nevýhodných půjček a dluhů? Jde o něco málo přes 600 tisíc. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 6