Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na zaplacení hypotéky na bytu, kdo půjčí ihned

Hledám někoho, kdo ihned půjčí 35 000 Kč na zaplacení hypotéky, kterou mám na mém bytu. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou a mám plat 17 tisíc měsíčně. Děti ani žádné další osoby nemám ani nevyživuji. Mám záznamy v rejstříku poté, co jsem se rozešel s přítelkyní a nezvládal jsem splácet závazky. A hold si nedokázal ješitně přiznat, že to sám nedokáži. Exekuci nemám. Vlastním byt, který momentálně prodávám. A na který mám už zájemce. A na všem jsme domluveni, ale jelikož dlužím dvě splátky na hypotéce, tak se nemůžu vymotat z kruhu. Protože pokud nedoplatím tento závazek, tak mi banka neumožní byt prodat. Dluh mám ještě u úvěru na stavebním spoření. V tuto chvíli to dělá zhruba 35 tisíc. Peníze bych potřeboval na doplacení hypotéky na bytu a jeho uvolnění k prodeji. Nevím co si počít a přijde mi, že jsem využil již všechny možnosti. Od rodičů už mám půjčených spoustu peněz a banky a nebo nebankovní společnosti, co jsem zkoušel, mi pokud bude dluh nepůjčí. A nebo půjčí maximálně do 10 tisíc korun. A to pro mě není východisko ze situace. Protože potřebuji doplatit celé dvě splátky hypotéky, aby jsem jej mohl prodat. Najde se někdo, kdo ihned půjčí a pomohl by mi tak z této svízelné situace. Děkuji.

Tomáš M.
Bydliště: Jihlava
Částka: 35000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, dvě důležité otázka - máte pravidelný příjem (případně HPP) a máte nějakou probíhající exekuci? Pokud máte příjem a nemáte exekuci, tak jsem Vám schopna velmi lehce zajistit 35 000 Kč od nebankovní společnosti. Případně kombinací půjček od dvou nebankovních společností (10 000 Kč + 25 000 Kč). Pohybuji se v tomto oboru již mnoho let, mám přístup i k neveřejným balíčkům u jednotlivých společností a na základě krátkého rozhovoru dokáži poradit společnosti, které Vás budou ochotny schválit. Peníze na vyplacení Vaší hypotéky by jste mohl mít rámcově do příštího týdne. Máte-li zájem, kontaktujte mě na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Máte nemovitost vhodnou k zástavě (dům, byt, pozemek)? Díky probíhající akci získáte odhad ceny nemovitosti zcela zdarma. Vyplacení až 70% odhadní ceny do 1 týdne. Splátky již od 999 Kč měsíčně a možnost odkladu při nečekaných událostech. Schvalovacím procesem projdou i žadatelé se záznamem v registru, bez zaměstnání a bez doložitelného příjmu. Kontaktujte mě na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji, ing. Karel Vašinka, Praha 9 a blízké okolí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#3

35 000 Kč na vyplacení Vaší hypotéky do 3 dnů. nabízím Vám libovolnou částku v rozmezí 5000 Kč - 150 000 Kč. Podmínky: prokazatelné zaměstnání, ne ve zkušební ani výpovědní lhůtě, při žádosti nad 50 000 Kč plat vyšší než 14 000 Kč čistého. Zápis v registru není překážkou. Vyřízení ihned bez čekání. Možnost domluvení si individuálních podmínek. Máte-li zájem o konkrétní nabídku, zanechejte mi zde prosím Vaše telefonní číslo. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím vyplacení celé hypotéky za předpokladu, že budete ručit daným bytem. Splátky hypotéky po splatnosti nejsou problém, vyplatíme včetně nich. Prodej bytu ovšem umožníme až po vyplacení naší půjčky. Druhou možností je půjčit si mnohem více peněz, uhradit hypotéku včetně dlužných splátek a nadbytečnými penězi uhradit vaše ostatní závazky. Čím se zbavíte potřeby byt prodávat. Vyplácíme 50% až 60% z odhadní ceny. Sdělte mi prosím, zdali by Vám první či druhé řešení vyhovovalo. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, ne od nebankovní společnosti či banky.

Telefon: 737908712
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3