Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na zaplacení dluhů 250000 Kč bez poplatku

Dostala sem se dluhového kolotoče, nabrala jsem si totiž z různých důvodů moc půjček a nezvládám je splácet. Jsem psychicky na dně a nevím koho poprosit o pomoc. Potřebuji alespoň 250 000 Kč abych vyplatila některé půjčky a tak se mi snížila částka ke splácení. A aby mi nevznikaly další výdaje za upomínky. Mám stálou práci, pracuji ve stejném zaměstnání už 30 let a plat mám 18000 Kč čistého příjmu. Je to můj jediný zdroj peněz a je doložitelný. Mohla bych splácet 5000 Kč měsíčně. Jsem v registru, ale exekuci žádnou nemám. Bytem už ručím jedné společnosti. Jsem slušný člověk, proto očekávám slušné nabídky. Děkuji předem.

žena 55 let
Bydliště: Hodonín
Částka: 250 000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, jak se tak dívám, tak máte docela vysoké dluhy. Nemáte zástavu. Proto bych Vám doporučila se zamyslet nad oddlužením dle zákona o oddlužení č. 182/2006Sb. Tuto službu bych Vám mohla zprostředkovat (za peníze). Pokud by jste byla schválena, tak by jste byla maximálně do 5 let zcela bez závazků. A své 60 té narozeniny by jste mohla oslavit s klidem a bez obav z budoucnosti. Pokud ovšem požadujete jen půjčku 250000 Kč, tak Vám nedokáži pomoci.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#2

Všechny registry (i Solus) posuzujeme individuálně. Nabízíme všem 5000,- Kč až 300 000,- Kč na dobu 18 až 48 měsíců. U vyšších částek vyžadujeme ručení nemovitostí. Peníze lze získat i oproti OP. U podnikatelů vyžadujeme 2 daňová přiznání. Rychlé řešení a samozřejmě bez poplatku.

Telefon: 777826458
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Finance Group vám nabízí následující řešení

#3

Zapůjčíme až 1 000 000 Kč. Do 199 000 Kč je možno dostat peníze bez zástavy. Nad požadujeme ručení nemovitostí. O peníze mohou žádat maminky na MD, důchodci, zaměstnanci i podnikatelé. Lze si s námi sjednat individuální podmínky - včetně odložení splátek apod. Pro více informací Vás očekávám na mém telefonu.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha-západ

Fasst vám nabízí následující řešení

#4

Dle mého názoru máte příliš mnoho závazků na to, aby vám někdo ve vaší situaci pomohl. Vidíte to sama - vše co vám nabízejí je pouze s požadavkem na ručení. Proto bych vám doporučil jít do osobního bankrotu. Nevidím způsob jak dosáhnout na 250000 Kč. Pokud by jste o toto řešení měla zájem, tak mi zatelefonujte a sdělím vám ostatní podmínky.

Telefon: 608264062
E-mail: neuveden
Sídlo: Ústí nad Labem

Finanční poradce vám nabízí následující řešení

#5

Doporučuji Vám najít si na internetu poradce, který s Vámi podstoupí oddlužení. Hledejte ovšem poctivě, je zde spousta podvodníků, kteří akorát vybírají peníze. Nejdůležitější podmínkou je, že do 5 let musíte být schopna splatit 30% všech svých dluhů. Dále musíte mít více než 2 věřitele a být minimálně 30 dnů po splatnosti. Je požadováno zaměstnání (ne podnikání). Pokud by se Vám podařilo vše splnit, tak by jste teoreticky mohla být schválena. Hledejte ovšem obezřetně - jak jsem již psal, mnoho lidí vybírá poplatky nebo realizuje jiné podvodné praktiky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: České Budějovice

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#6

Odpuštění vašich dluhů až o 70%. To vše se státní garancí. Máte-li zájem o tuto službu, tak jí využijte. Dluhy se neřeší půjčkami od lichvářů - to je cesta dopekla.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Brno

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#7

Nabízím Vám pomoc cestou oddlužení a odpuštění dluhů až o 70% pod státním dohledem a garancí soudu. Řešení dluhů půjčkami je cesta do pekla a krmení lichvářů. Přeji hezký den.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Brno