Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na výplatní pásky, žádám vás o 300 000 Kč bez doložení příjmu

Poptávám nabídky řešení, jak bych mohl dostat 300 000 Kč. Ale chtěl bych to bez potvrzení příjmu. Protože jsem už se snažil všude možně podávat moje žádosti. Vždycky chtěli doložení příjmu. Už jsem byl 7x (ano, sedm krát) na mzdovém, aby mi daly potvrzení o příjmu. Už se na mě dívají opravdu hrozně a já se tak i cítím. Už nemám sílu tam chodit dál. Mohu vám dát jako potvrzení moje výplatní pásky. Z mého zaměstnání si vám můžu dovolit splácet cca 4500 Kč. Doložení zaměstnání nebo příjmu už opravdu. Úroky neposuzuji, hlavně nabídněte. Chci 300 000 Kč, to je celé. Pokud vám budou stačit výplatní pásky, tak mi to vypočítejte. už mi začínají být podmínky celkem jedno a tak to vezmu prakticky od kohokoliv, co nebude chtít nic platit předem.

Roman Miky
Bydliště: Přerov
Částka: 300 000 Kč
7 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Důležité je, jestli máte zástavu? U natolik vysoké částky předpokládám, že ano. V tom případě mohu dát až 80% oproti její hodnotě. Takže pokud máte ve vlastnictví např. byt, tak jistě nebude problém na tyto peníze dosáhnout.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#2

V případě ručením majetkem bychom vám mohli požadovanou částku poskytnout. Nedívali bychom se do bankovního registru a dohodli bychom se na podmínkách půjčky, které by byly pro vás výhodné. Telefon a email uvádím níže.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#3

Není nutná zástava, registry neprověřuji. Poctivý přístup a můžete žádat až do 30000 Kč.

Telefon: neuveden
E-mail: penizeunotare@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

A. Bencová vám nabízí následující řešení

#4

S půjčkou vám můžeme pomoci. Není v tom problém. Stačí zavolat nebo napište na e-mail. Poradíme nejlepší řešení na Vaši situaci.

Telefon: 777684686
E-mail: bess12@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, jestliže máte zástavu, tak Vám pomohu. Nemusíte dokládat příjem. Napište mi prosím na adresu hanka.bizonova@seznam.cz. Děkuji

Telefon: 725036849
E-mail: hanka.bizonova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc

Radim Nedoma vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, chtěl bych půjčku, která činí 60 000 Kč. Všude chtějí doložení příjmu a momentálně mam účetní v nemocnici. Asi na delší dobu, tak nemohu doložit, protože vedoucí mně to neudělá. Pač tomu nerozumí, na úroky se už nedívám, je mi to celkem jedno. Pokud by to šlo na výplatní pásku, tak by to bylo výborné. Byl bych vděčný. Bydlím s rodiči v rodinném domě. Mám akorát ve vlastnictví auto, které má hodnotu 160 000 Kč. Vydělávám 10500 Kč čistého, nemám žádnou půjčku ani v exekuci ani v insolvenci. Děkuji za informace, s pozdravem Radim Nedoma.

Telefon: 736762276
E-mail: somalec84@seznam.cz
Sídlo: Prostějov

Petr Křížek vám nabízí následující řešení

#7

Dobrý den, možná je lépe nezkoušet další půjčku a zvážit tzv. oddlužení. Získávat nebankovní půjčky na výplatní pásky a od soukromých osob se vám může vymstít a budete dlužit ještě více, než s jakým dluhem jste začínal. Zvažte oddlužení.

Telefon: 608 254 922
E-mail: zbuzany.petr@seznam.cz
Sídlo: Praha 1