Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení z exekucí bez zástavy a ručení nemovitostí

Dobrý den, už nevím kudy kam. Nasekal jsem si dluhy, už jsem jich spoustu splatil, ale už to finančně nezvládám. Trvá to moc dlouho a chtěl bych splácet normální částku. Proto už se obracím sem. Budu rád i moje rodina za jakoukoliv pomoc. Žiji s přítelkyní, která je na mateřské dovolené a dvěma dětmi. Mám solidní práci, ale z výplaty toho moc nevidím. Bohužel nemám čím ručit. Jsem otevřený všemu ale potřebuji to vyřešit co nejdříve. Snad mi tady pomůžete. Jsem ochotný splácet 4000 Kč měsíčně. Mojí prací je gastronomie. Kvůli dluhům chodím každý měsíc ještě na brigády do samé firmy. Můj plat na pásce je pohyblivý mezi 24000 Kč až 30000 Kč to mám na plus brigády, abychom mohly žít. Brigády dělají okolo 6000 Kč. Snad mi tady někdo pomůže, děkuji.

Jan Hitman
Bydliště: Praha 5
Částka: 200000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Jak jsem již psala pánovi v předchozím inzerátu. Jsem schopna zajisti 160 000 - 170 000 Kč na vyplacení exekucí a dluhů. tyto finance jsou ovšem účelové vázány a nemohou být vynaloženy na žádné jiné účely. Má nabídka nedosahuje vámi požadované výše, ale možná by to mohlo fungovat. Kontaktujte přímo mne nebo se podívejte na naše internetové stránky. Budu se těšit na slyšenou, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Žádáte o příliš vysokou částku, 200 000 Kč bez zástavy nejsem schopna zajistit. Pokud by jste se spokojil s 100 000 Kč - 120 000 Kč bez zástavy, tak by jsem měla řešení. Pokud vyžadujete na vaši exekuci 200 000 Kč, tak musíte mít nemovitost. Kontaktní email: lucie.brouckova@precerpano.cz. za mé služby nejsou vybírány poplatky předem, vše poctivě.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, myslím si, že bez zástavy a bez ručení není možné získat 200 000 Kč. Přemýšlel jste nad insolvencí? 3 až 5 let na životním minimu (zbytek půjde věřitelům) a následně jste zcela bez dluhů. nebylo by to jednoduchých 3 až 5 let, ale bylo by to konečné řešení. Již žádné další směnky, nebankovní půjčky a vyplácení starého dluhu novým dluhem. Můžeme se o tom pobavit zcela zdarma. Samotná pomoc při insolvenci by již byla placená. zanechejte mi zde případně Vaši odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Jsou-li vaše exekuce ve výši stejné, o jakou žádáte, tak mohu nabídnout pomoc. Podmínkou je, že doložíte svůj pravidelný příjem ze zaměstnání v minimální výši 21 400 Kč. Možno i výpisem z bankovního účtu nebo výplatními páskami. Jste-li z Prahy, tak se můžeme osobně sejít. Jinak vše vyřešíme přes internet nebo telefonicky. Zanechejte mi zde zprávu jak jste se rozhodli. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3