Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení rychlých půjček, konsolidaci - 35000 - 40000 Kč

Dobrý večer, obracím se na všechny, kteří by mě mohly pomoci. Dostal jsem se do dluhové propasti u Zápůjček na 7, 14 až 30 dní. Potřebuji nebankovní půjčku na vyplacení rychlých půjček. Tedy konsolidaci. Potřeboval bych 35 000 Kč až 40 000 Kč. Můj závěr roku je pro mě noční můrou a začátek Nového roku propad, ze kterého se nedostanu bez pomoci člověka, který by mi pomohl. Zadlužil jsem a ve svých letech - no něco hrozného. Udělal jsem hloupost, mám rád sebekritiku, ale ta mě nepomůže. Celá léta jsem všemu čelil, že mám půjčky od banky kde mám účet, vše zvládám, ale závěr roku 2014 si banky snad dolaďovaly závěr roku. A já nechtěl být dlužný. Šlo to po Zápůjčkách, vždy před příjmem s myšlenkou, že to zvládnu. Něco ano, ale pak došlo k prodlužování, kde jsem hrál o čas pro sebe. Jak to tak u rychlých půjček chodí. Ale lhal jsem si. Věřitelé mě již vyhrožují i když jsme došly k závěru a dohodě na Splátkovém kalendáři. Ale přesto k tomu nedochází, když si uvědomím, že bych letos slavil 60 let své existence, tak budu mít k tomuto jubileu to nejhorší co mě mohlo potkat. Nikdy jsem nebyl trestaný, nikomu jsem neublížil, nic neukradl a kam mě to dostalo mám za vyučenou. Můj příjem je invalidní částečný důchod v částce 9753,- Kč a manželka má 11 000,- Kč. Je pracující. Čím nižší splátka, tím lépe, nejlépe kolem těch 1500,- Kč, možná i více. Jednoduše se potřebujeme vyplatit z tychlých půjček za každou cenu, konsolidovat a mít pokoj. Stačilo by nám 35 000 Kč až 40 000 Kč. Děti už žijí na vlastní noze, ale také bojují o přežití. I když jsem splácel po splatnosti do registru se jsem se dostal. Exekuci nemám, ale nevyrovnám-li pohledávky, hrozí mi jí Věřitelé. Máme vlastní domek, je to řadový s pozemkem a hodnota cca 800 000 Kč - 950 000 Kč. Máme dluhy, ale ty se nám daří splácet, až nyní ty Rychlé půjčky přes internet, ty nás likvidují. TUHLE POMOC BYCH VYUŽIL ZROVNA NA TY RYCHLÉ DO PŘÍJMU. Nechtěl bych ani peníze na ruku, uvítal bych je zlikvidovat a ta částka by stačila. Opravdu po zaplacení 35 000 - 40 000 Kč by bylo vše vyřešeno. Opravdu nevím kudy kam. Léčím se na silnou cukrovku, srdce a vysokým tlakem a můžu přiznat, že mi to nepřidává. Děkuji za pochopení a věřím, že můj Anděl přiletí. S pozdravem Alois Štrunc.

Alois Štrunc
Bydliště: Tachov
Částka: 35 000 - 40 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

Říkáte, že vlastníte dům a zahradu. Je na této nemovitosti nějaká zástava? Pokud ne, tak Vám mohu zprostředkovat až 70% ceny nemovitosti. A peníze z této půjčky můžete použít na vyplacení rychlých půjček a celkovou konsolidaci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Mám stejný dotaz - jste schopen ručit danou nemovitostí?

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Pane Štrunc, můžete zde prosím napsat Váš email nebo telefon? Ráda bych Vás kontaktovala ohledně konsolidace Vašich rychlých půjček.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Jsem na mateřské a strašně moc bych chtěla poprosit všechny hodné lidičky, jestli by nabídli i mě možnost půjčky? Potřebuji 180 000 Kč na zaplacení rychlých půjček. Potřebuji celkovou konsolidaci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#5

Místo neustálého vyplácení půjček půjčkou a vytloukání klínu klínem Vám mohu nabídnout osobní bankrot. Napište nám na oddluzeni-cr@seznam.cz nebo navštivte naše WWW stránky níže. Fungujeme na území celé ČR. Vše jsme schopni vyřídit za Vás.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8