Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení menších půjček (Provident, ViaSMS, Zaplo, KVB)

Dobrý den, mám 3 rychlé půjčky, které potřebuji zaplatit. Jedná se o pohledávky jako je ViaSMS, Zaplo, KVB online a k tomu mám nedoplacenou půjčku u společnosti Provident. Jakožto zedník jsem v tomto období samozřejmě bez práce, tudíž nemám doložitelný měsíční příjem. V registrech zápis nemám. Dělal jsem si skóre bonity a vyšlo mi dobré. Měsíčně si po melouchách vydělám cca. 6000 Kč. Splácet měsíčně tedy mohu maximálně 900 Kč, zbytek potřebuji na běžné výdaje. Bydlím v domě s rodiči tudíž nemám možnost čímkoliv ručit. Zkoušel už jsem různé věřitele, ale žádost mi většinou zamítli kvůli nedoložitelnému příjmu. A výpis z bankovního účtu jim nestačil. Nebo důvod ani nenapsali. Každým dnem mi stoupají úroky a u těchto menších půjček jsou opravdu nesmyslně vysoké. A nerad bych aby k mým rodičům přijel exekutor a zabavil jim majetek. Proto poptávám jednu větší půjčka na vyplacení menších půjček. Celkem potřebuji 22 000 Kč. Děkuji za nabídky.

Tomáš Haniš
Bydliště: Český Krumlov
Částka: 22000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Dagmar Vokurková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, nabízíme peníze úplně všem, kteří je nutně potřebují. Máme jedinou podmínku - zástavu nemovitosti. Pokud máte dům či byt, tak můžete počítat s tím, že budete schváleni. Razíme velmi jednoduché heslo - poctivě a slušně. Nevyžadujeme poplatky předem a nemáme telefonní čísla začínající 900...zkrátka vše jak má být u poctivých poskytovatelů. Peníze můžete využít úplně na cokoliv. Na zaplacení exekucí, dluhů, energií, podnájmu, dovolené, spotřebního zboží nebo i na vyplacení menších půjček. Jen nám pošlete žádost, doložte zástavu nemovitosti a peníze jsou do 24 hodin od podpisu smlouvy vaše.

Telefon: 606268170
E-mail: pujckyvokurkova@seznam.cz
Sídlo: Plzeň

Finance Ihned vám nabízí následující řešení

#2

nechejte si zpracovat nabídku od soukromých investorů získejte peníze ještě dnes. Nabízíme 30 000 Kč až 1 000 000 Kč bez ručitele a především bez zástavy. Na OP Vám poskytneme 30 000 Kč až 200 000 Kč. Vyplácíme okamžitě po podpisu smlouvy. Libovolné využití - i na vyplacení půjček nebo exekucí. Je nutno uhradit malý poplatek předem za zpracování žádosti. Děkujeme.

Telefon: 608960152
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#3

Mohu zprostředkovat nebankovní peníze pro podnikatele a živnostníky až do výše 300 000 Kč. Vše si můžete samozřejmě odečíst z daní, jak je tomu zvykem. Vyhovíme i žadatelům, kteří byli odmítnuti v bance. Splátkový kalendář volíte sami dle svých možností, délku můžete natáhnout až na 48 měsíců. Předčasné splacení je zdarma.

Telefon: 774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Josef Klečánek vám nabízí následující řešení

#4

Všude se dívají do registrů a pak Vás odmítnou? Zaměstnanci, podnikatelé i důchodci mají u nás šanci bez rozdílu a mohou mít i záznam v registru. Maximální částka až 250 000 Kč. Více informací Vám poskytnu na telefonu.

Telefon: +420603996086
E-mail: neuveden
Sídlo: Plzeň

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#5

nabízíme rychlé peníze, které můžete využít i jako půjčku na vyplacení menších půjček a může se jednat o jakéhokoliv věřitele (Provident, ViaSMS, Zaplto, KVB online atd.) Peníze dostanete jedině se ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI. Nejlépe tato nabídka poslouží klientům, kteří potřebují rychle hotovost a vlastní vhodnou nemovitost k zástavě. Může se jednat o rodinný dům, byt, rekreační nebo komerční objekt. V případě bytu může být i družstevní. Ručení třetí osobou (ne vašim majetkem) je možné. Nevybíráme žádné poplatky předem a posouzení a zpracování žádosti je zdarma. Splatnost může být až na 20 let. Jsme schopni financovat až do 70% z ceny vaší nemovitosti. Vyřízení jsme schopni zajistit do 48 hodin. Každou obdrženou žádost řešíme individuálně. Vyplácíme dokonce i exekuce a jejich počet není nijak omezen. Stačí mít majetek vhodný k zástavě.

Telefon: +420774273579
E-mail: neuveden
Sídlo: Ostrava