Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení exekucí se zástavou (na MD s přivýdělkem)

Jsem na mateřská dovolené a mám k tomu i přivýdělky. Poptávám na vyplacení exekuce 600000 Kč. Mohu splácet maximálně 10000 Kč. Mám děti. Jsem v registrech a mám exekuce, které chci vyplatit. Nemovitost mám, mohu jí ručit a splácet jednu půjčku. Ale může být jen se zástavou vůči této jedné velké půjčce.

Jana Špiríková
Bydliště: Brno
Částka: 600000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Pokud opravdu máte zástavu, která má hodnotu minimálně 850 000 Kč, tak jsou peníze Vaše. Běžte na naše internetové stránky, odešlete nám všechny potřebné údaje ve formuláři a peníze jsou Vaše. Žádný poplatek. Nekontrolujeme registr. Nedokládáte příjem (je nám jedno že jsem na MD či máte přivýdělek). Můžete mít exekuce.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Dlužíte strašně moc peněz a k tomu ještě navíc ta exekuce. Zvažte osobní bankrot, se kterým bych Vám mohla pomoci. Zařídím Vám veškeré nutné dokumenty a postarám se o to, aby vaše oddlužení prošlo.

Telefon: 912345593
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Petra Barošová vám nabízí následující řešení

#3

Spolupracuji se soukromími osobami, které dávají klientům své vlastní peníze. Vyžadují, aby jste poskytla zástavu a zapsala do katastru nemovitostí tuto skutečnost. Pokud to můžete splnit, tak mi dejte vědět.

Telefon: neuvedeno
E-mail: petra.barosova@seznam.cz
Sídlo: Brno

Kolková vám nabízí následující řešení

#4

Máte exekuce či zadluženou nemovitost a hledáte zde rychlou pomoc? Zařídíme peníze bez nahlížení do registrů a bez poplatků. zachráníme Vás před nedobrovolnou dražbou. Zavolejte nám a My Vám nabídneme pomoc. Volejte na číslo +420 605 849 726. Stačí jediné - jako ručení mít dům, byt, nebo družstevní byt. A peníze určitě u nás dostanete.

Telefon: 605849726
E-mail: finance.kolkova@centrum.cz
Sídlo: Olomouc

Jana Pánková vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, řešení Vaší exekuce a zadlužené nemovitosti řešíme vyplacením ze soukromých peněz. Kontaktujte pro více informací - osobní jednání. Telefon: 739479816.

Telefon: 739479816
E-mail: financnirezerva@gmail.com
Sídlo: Hradec Králové