Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení exekucí v hotovosti bez bankovního účtu

Existuje společnost, která je ochotna vyplatit exekuce? Zablokovali nám z manželem účty a nemáme z čeho vůbec žít a platit nájem. Potřebovali bychom půjčku, abychom mohli jednak vyplatit exekuce a taky abychom měli z čeho platit běžné výdaje. Může někdo v takové situaci vůbec poskytnout pomoc? Majetek nemáme. Nemáme zástavu, ručitele atd. Více bych napsala mailem, pokud jej zašlete. Potřebovali bychom 400 000 Kč ale ne převodem na bankovní účet, ten máme blokovaný. Děkuji

Ivanka
Bydliště: Ostrava
Částka: 400000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Půjčka Ihned vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, bohužel Vám nejsem schopný pomoci, protože jste v bankovním registru (protože máte exekuci). Ale pokud měl někdo jiný zájem a měl čistý registr, tak mu mohu nabídnout až 120000 Kč bez zástavy nemovitosti. Vyplacení peněz ihned i bez bankovního účtu.

Telefon: 6061989492
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 9

Dagmar Vokurková vám nabízí následující řešení

#2

Na rozdíl od předchozí nabídky neřešíme registry. A jsme schopni vyplatit až 250000 Kč. Ovšem nám musíte být schopna doložit Vaše příjmy (zaměstnání, podnikání, důchod...). Vše proběhne bleskově a ke spokojenosti obou stran. Bez účelu - klidně i na vyplacení dluhů, exekucí apod. Bez bankovního účtu - tento parametr by byl třeba ještě dořešit.

Telefon: 606268170
E-mail: neuvedena
Sídlo: Plzeň

Hajnová vám nabízí následující řešení

#3

Poskytneme peníze všem podnikatelům a to až 500000 Kč. Peníze je možno použít na cokoliv, i na vyplacení exekucí. Peníze posíláme ihned na bankovní účet. Schválení jsme schopni realizovat ještě dnes. Proto neváhejte a žádejte o nebankovní úvěr pro podnikatele.

Telefon: 725073230
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Konečně pomoc, která vás dostanete z problémů. Peníze můžete použít na vyplacení exekucí, zaplacení dluhů...zkrátka na cokoliv potřebujete. Naše klienty nijak nelimitujeme. Pokud jste schváleni, tak na 100% garantujeme vyplacení na Váš bankovní účet. Pokud účet nemáte, tak peníze můžete převzít na naší pobočce v hotovosti. Ihned poté, co podepíšete smlouvu. Naší předností je rychlost a poctivý přístup ke každému žadateli.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Josef Urbánek vám nabízí následující řešení

#5

Prosím o půjčku 40000 Kč na zaplacení dluhu. Pište na josefurbanek3@seznam.cz nebo mi prosím zatelefonujte na +420723935719.

Telefon: 723935719
E-mail: josefurbanek3@seznam.cz
Sídlo: Jihlava