Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení exekuce - Prosím bez registru, zástavy a poplatků!

Chci se zbavit dluhů a začít život znovu. Jsem maminka dvou dětí, když jsem byla mladá a ještě žila s přítelem dostala sem se do dluhů. Dřív mě to nevadilo, ale nyní žiji s dětmi sama a chtěla bych konečně žít normálně. Mám bohužel exekuci a hrozně se jí bojím. Proto hledám možnost vyplacení exekuce, ale jen bez registru, bez zástavy a bez poplatků předem. Je toho moc najednou a já bych to chtěla vyřešit. Nějaká vaše půjčka na vyplacení exekuce by mi moc pomohla. Nemám stálou práci na HPP, ale chodím na brigádu na určitý čas denně. Dále dostávám peníze na děti a bydlení. A navíc dostávám alimenty. Ale chci začít znovu a dluhy splatit. A se bát s dětmi exekuce. Nemám čím ručit, mám byteček na podnájem, ale chci dostat šanci. nabídněte mi prosím nebankovní půjčku na vyplacení exekuce a já vám to vše splatím. Vše je toho moc, ale kdyby byla půjčka na vyplacení exekuce, neměla bych toho placení měsíčně moc. Můžu splácet měsíčně kolem 2000 Kč, pokud by jste mi schválili 70 000 Kč. Prosím nabídnete mi peníze a pomozte mi. Nabízejte jen bez zástavy, bez registru a bez různých poplatků a záloh. Děkuji.

Martina Mikulicová
Bydliště: Vyškov
Částka: 70 000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Pokud jste již tak daleko, že hledáte půjčky na vyplacení exekuce, tak by jste mohla začít zvažovat i osobní bankrot. Zejména proto, že je zde velmi malé množství osob, které jsou vám ochotny dát peníze bez zástavy a za účelem exekuce. Mnohem elegantnější a poctivé řešení spočívá v podstoupení osobního bankrotu a uzavření celé své minulosti. Vše nejde najednou a přibližně 5 let by jste musela žít velmi skromně a většinu peněz splácet věřitelům. Ale odměna v podobě nulových dluhů stojí za to. Zvažte, jestli by to nebylo lepší řešení jak na vaše problémy. A pokud se rozhodnete že ano, tak mi zde prosím zanechejte zprávu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Jako maminka na MD nesplňujete podmínky doložitelného příjmu. Navíc máte exekuci. Našel by se někdo, kdo by se k půjčce upsal místo vás? Musel by mít stálé zaměstnání a nesměl by být zadlužen. Alespoň ne do té míry, jak jste vy. Mohli by jsme mu schválit jeho žádost a vám tak přes něj pomoci vyplatit exekuce. U částek do 50 000 Kč schvalujeme bez registru, bez zástavy a bez vybírání poplatků předem. Děkuji, email: lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#3

Potřebujete peníze na cokoliv? Opravdu na cokoliv. Na zaplacení dluhů, vyplacení exekucí, doplacení dlužného nájmu nebo konsolidaci. Peníze schválíme bez kontroly registru, bez zástavy a bez placení zbytečných poplatků. Stačí pouhé doložení příjmu a prokázání, že máte na vaše nové splátky v rodinném rozpočtu rezervu. Požádejte nás ještě dnes!

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3