Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení exekuce na směnku - potřebuji ihned

Poptávám půjčku 50000 Kč na vyplacení exekuce. Nevím, kam se obrátit. Pokud by se našel opravdu někdo, kdo jedná slušně,b yla bych moc vděčná. Jsem ochotna podepsat i směnku, ale nemohu ručit domem. Jsem v exekuci z české kanceláře pojišťovatelů. I když vůbec nevím, kdy mi u nich dluh vznikl. Mohu platit 2000 Kč měsíčně a 50 000 Kč bych Vám splatila do cca 2 let. Pokud mi dáte solidní nabídky, tak budu moc ráda. Prosím ne poplatek předem ani vratné kauce.

Helena Sevečková
Bydliště: Znojmo
Částka: 50000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

50 000 Kč je skoro nic. To vyplatíme a zbavíme Vás exekuce. Ale ne na směnku, nabídneme něco daleko lepší. Poctivou a nefalšovanou úvěrovou smlouvu, jakou by jste dostala u banky. A přitom nás nebude vůbec zajímat Váš příjem a podobně. Protože my máme soukromé finanční zdroje. Žádost odešlete na našich internetových stránkách. V ideálním případě můžete mít peníze již zítra touto dobou. Kateřina Romanová, Praha 10.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#2

Jako zprostředkovatel mohu získat peníze od soukromého investora, ale každý žadatel musí mít dům nebo byt k zástavě. Vyplatíme vše ještě tento týden! Nevyžadujeme poplatky ani telefonování na 900.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Jan Mareček vám nabízí následující řešení

#3

Topíte se v exekucích a v dluzích? Nejspíše právě proto, že nevíte jak zacházet s penězi. Využijte služby placeného finančního poradenství a zbavte se všech svých starostí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jako mamince na MD mi hrozí exekuce, pokud do tří dnů nezaplatím 50000 Kč. O peníze jsem již zkoušela žádat, bohužel nikdo nepomůže. Potřebovala bych to natolik vážně, že jsem ochotná již souhlasit i se směnkou. Nemám zástavu a jsem v registru, vím, že je to nezáviděníhodná situace, ale nějak to musím řešit. Pomozte. E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Měla jsem úvěr u banky, ale ta jej chtěla vrátit celý najednou. A na to jsem neměla peníze a teď už mi dokonce hrozí exekuce. Potřebovala bych proto půjčku, kterou bych zabránila exekuci a vyplatila dluh. Jsem z toho už zoufalá, protože se mi nikdo nikdy neozve. Souhlasím i se směnkou a rozhodčí doložkou. Měsíčně můžu splácet až 5000 Kč. Prosím pomozte mi zabránit exekuci.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6