Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení exekuce 250 000 Kč rychle bez poplatku a zástavy

Potřebuji rychle půjčit 250 000 Kč na vyplacení malé exekuce (jedná se o 44 000 Kč) a dále potřebuji peníze na sloučení ostatních mých dluhů do jednoho. Příjem mám 2x 10 000 Kč (20 000 Kč) - 3500 Kč hypotéka na byt. První příjem mám já (pouze smlouva), druhý příjem má matka (doložitelné smlouvou, výplatnice). Oba jsme zaměstnáni na dobu určitou. Můžeme platit až 10 000 Kč měsíčně. Jen nemůžeme ručit ničím. Bez zástavy a bez poplatku.

Jan Šmikmátor
Bydliště: Znojmo
Částka: 250000 Kč
8 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Ivana Štěpánková vám nabízí následující řešení

#1

To, že nemáte žádnou nemovitost k zástavě je velmi nešťastné. Protože bych Vám nebyla v tomto případě schopna pomoci. Zkuste se poptat ve svém okolí, jestli by se někdo nenašel. Poté bych Vám byla schopna poctivě pomoci - bez poplatků, bez záloh a bez podvodů. Pokud se Vám podaří tuto podmínku splnit, tak jsem tady pro Vás a budu mít nachystané možnosti, jak Vás co nejrychleji vyplatit z exekuce.

Telefon: 602471087
E-mail: neuveden
Sídlo: Plzeň

Jan Belko vám nabízí následující řešení

#2

Vyřizuji nebankovní poptávky pro soukromé investory až do maximální výše 200 000 Kč. Máme férové podmínky. Pokud například budete nemocný, tak můžete požádat o odklad splátek. Dále nabízíme vysokou rychlost, jsme schopni schválit žadatele až do 10 minut. Samozřejmostí u nás je, že vše vyřizujeme zdarma. Nabídka platí pouze pro zaměstnance a nelze využít na vyplacení exekucí. Pokud bude mít někdo zájem o naše služby, nechť mě kontaktuje na mém telefonním čísle. Děkuji.

Telefon: 722928518
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

Dalibor Taub vám nabízí následující řešení

#3

Nejvýhodnější nabídka pomoci bez kontroly registru až do 50 000 Kč. Vím, že to neuhradí všechny vaše závazky. Ale možná by Vám to mohlo pomoci vyřešit vaši situaci alespoň do nějaké míry. Protože velmi pochybuji, že celých požadovaných 250000 Kč Vám bude někdo ochoten dát bez zástavy domu nebo bytu. Dalibor Taub

Telefon: 739823345
E-mail: neuveden
Sídlo: Trutnov

Lubomír Dostál vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím peníze těm, kteří jich mají nedostatek. Dokonce pomůžeme i problémovým klientům. Máte dům nebo byt vhodný k zástavě? My máme pro vás peníze.

Telefon: 722514669
E-mail: neuveden
Sídlo: Pardubice

Marian Hrach vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den. Půjčuji své soukromé finanční prostředky. Mám přehledné a jasné podmínky, žádná malá písmenka bokem. Žádat může každý s trvalým pobytem v ČR. Maximální výše úvěru až 10 000 Kč. I na vyplacení exekuce. vše schválím rychle. Bez poplatku.

Telefon: 607063555
E-mail: neuveden
Sídlo: Písek

Bohumil Balamuta vám nabízí následující řešení

#6

Rychlé peníze od Boba. Peníze pro zaměstnance, důchodce, maminky na MD s ručením. Žádné podvody, žádné poplatky. Osobní solidní jednání.

Telefon: 603997363
E-mail: neuveden
Sídlo: Karlovy Vary

Tomáš Novák vám nabízí následující řešení

#7

Potřebujte půjčku rychle a nejlépe ještě dnes? Vyzkoušejte naše řešení přes internet. Vyberte si níže jeden z našich produktů a požádejte o něj online přes internet. Podání je zdarma. Nikam nevoláte, nic neplatíte. Jeno vyplníte internetový formulář. Schválení proběhne maximálně do hodiny.

Telefon: neuveden
E-mail: neuveden
Sídlo: Uherské Hradiště

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#8

Nabízím Vám pomoc cestou oddlužení pod státní garancí a odpuštění až 70% Vašich dluhů. Máte-li zájem o tuto pomoc, kontaktujte mne. Zastavíme exekuce i dražby. Řešení dluhů půjčkami je cesta do pekla.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Brno