Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení dluhu po příteli bez poplatku ihned

Dobrý den, jsem po nehodě v plném invalidním důchodě s prokazatelným příjmem 9250 Kč + 8000 Kč nedokladatelných. Ale mám je pravidelně využívám je v rodinném rozpočtu, jen je nemohu doložit. Proto mě mnoho poskytovatelů řadí mezi klienty s nízkým příjmem. Nyní jsem již 5 let vdaná. Od roku 2000, kdy jsem dala příteli trvalý pobyt, žiji ve stresu. Než se mi podařilo zrušit trvalý pobyt, tak přítel nadělal dluhy. A protože použil metody, že si nic nepamatuje, jednou za čas stráví pár dní na psychiatrii. Musím za dobu co měl trvalý pobyt hradit dluhy já za mého přítele. Touhle částkou bych chtěla vyplatit již všechny dluhy, abych neplatila zbytečné poplatky a splácet tak pouze jeden a svůj závazek. Samozřejmě bez poplatku předem. Měsíčně mohu splácet 4000 Kč. Nemovitostí ručit nemohu, žádnou totiž nemám. Exekuci rovněž nemám a zápis v Solusu a jinde ano. Děti jsou samostatné, dospělé, a domácnost sdílím s manželem, který rovněž pracuje. Ale již pět let řešíme tenhle problém. Chci to vše ukončit, udělat čáru a žít. Ne přežívat! Potřebovala bych půjčku ve výši 170 000 Kč a to ideálně ihned. Děkuji, Svobodová

Ivana Svobodová
Bydliště: Kroměříž
Částka: 170 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Půjčka Ihned vám nabízí následující řešení

#1

Jste vedená v registru? Pokud ne a máte čisté záznamy tak se můžeme domluvit na vyplacení vašeho dluhu po příteli a to až do výše 120000 Kč. Jsme schopni nabídnout čerpání financí ihned. Realizace ještě dnes. Pro více informací volejte.

Telefon: 6061989492
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 9

Dagmar Vokurková vám nabízí následující řešení

#2

Chápu, že Vaše situace není jednoduchá. Obzvláště pak platit dluhy po příteli, které nejsou Vaše. Pokusila bych se Vám pomoci, ovšem by jste musela mít zástavu nemovitosti. Případně by Vám ji musel poskytnout někdo jiný. Pokud by jste ji měla, tak bude vše bez poplatků a ihned. Stačí mě kontaktovat. Děkuji.

Telefon: 606268170
E-mail: neuvedena
Sídlo: Plzeň

Hajnová vám nabízí následující řešení

#3

Poskytneme až půl milionu podnikatelům na cokoliv. Na zaplacení dluhů nebo druhotnou platební neschopnost. Nevyžadujeme volat na 900 ani volat na placená čísla. jednáme čestně a velmi rychle. Pro více podmínek volejte nebo piště.

Telefon: 725073230
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#4

U nás mohou bez rozdílu žádat všichni zaměstnanci, OSVČ, maminky MD, POB, Důchodci, ÚP. Žadatelé ovšem musejí vždy být starší 18 let. A nesmějí přesahovat 67 let. Peníze jsme schopni sjednat bez poplatku a vyplacení zařídit ihned (alespoň se o to vždy snažíme). Jistě Vás Vaše dluhy po vašem příteli velmi trápí, obraťte se na nás vyzkoušejte. Pokud Vás případně neschválíme, tak stejně nic neztratíte - žádost se vždy podává zcela zdarma a bez poplatku. Budeme se těšit na Vaši odezvu.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#5

Nabízím Vám pomoc oddlužení soudní cestou, ušetříte až 70% dluhů, 30% dluhů zaplatíte v průběhu 5 let a budete mít klid na duši. Máte-li zájem o pomoc cestou oddlužen. Přeji hezký den.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Brno