Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na vyplacení dědictví (100 000 Kč - 400 000 Kč)

Po smrti manžela jsem zjistila, že měl dluhy u několika společností. I v nebankovním sektoru, něco jsem zvládla uhradit nebo se dohodnout na splátkovém kalendáři. Nicméně některé dluhy byly později zaplaceny, případně převyšují mou možnost je splatit najednou. Kvůli tomu jsem si vzala půjčku u nebankovní společnosti, ale ta je vyčerpávající. K tomu stále hradím pohledávky po manželovi. Potřebovala bych tedy splácet jednu částku, jedné společnosti a v rozumné výši. Aktuálně nutně potřebuji sehnat 100000,- Kč pro zaplacení těch nejakutnějších pohledávek. Pokud bych sehnala částku vyšší, zaplatila bych všechny pohledávky a ještě dokázala opravit dům, z tohoto důvodu jsem uvedla částku 100 000 - 400 000,- Kč. Jsem schopná splácet cca 8000,- Kč měsíčně, můj pravidelný příjem je 36 000,- Kč (25 000,- Kč ze zaměstnání, 7000,- Kč vdovský důchod, 4000,- Kč příspěvek na péči o invalidního syna). Mimo to si ještě měsíčně vydělám cca 3000,- Kč za opravy seminárních prací a lektorskou činnost. Vlastním rodinný dům, ale spoluvlastníkem je nezletilý syn, oba máme 50%, proto mohu ručit maximálně jen svou polovinou. Dům má hodnotu cca 2 mil. Kč. Nemám exekuci, nežádám a nebudu žádat ani o insolvenci, ani o osobní bankrot. V registrech jsou, pravděpodobně, záznamy jen o tom, že některé splátky byly placeny opožděně (důvody viz výše) - chci tuto situaci vyřešit.

Jana Maksoudová
Bydliště: Litoměřice
Částka: 100 - 400 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, zabývám se oddlužením. Píšete, že o tyto služby prozatím nemáte zájem. Pokud by se ale vaše situace změnila, zjistila jste, že nejste schopna vše splácet a že váš majetek je mnohem nižší než dluhy, tak mě kontaktujte na oddluzeni-cr@seznam.cz. Můžeme zcela nezávazně probrat vaši situaci, podívat se jaké jsou vaše možnosti a co by oddlužení pro vás znamenalo. Znamenalo by to, že by jste automaticky přišla o všechny nemovitosti. Což jistě nechcete. Pokud by ta situace ale byla nevyhnutelná, tak je lepší poradit se s někým, kdo se pohybuje v oboru - se mnou. Děkuji.

Telefon:
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Pokud jste skutečně schopna ručit nemovitostí, nejsou na ní žádné zástavy a je psána na vaše jméno, tak bych vám mohla pomoci. Můžu doporučit nebankovní společnosti, které nabízejí až 1,8 milionu korun. Ale za předpokladu, že vaše nemovitost má odhadní cenu o 40% vyšší, než o kolik budete žádat.

Telefon:
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Poskytnu vám 40 000 Kč na 12 měsíců. Měsíční splátka 5 593 Kč. Napište zde svůj email nebo telefon a můžeme se dohodnout.

Telefon:
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Dokáži vám zajistit 10 až 60 tisíc korun na 6 až 36 měsíců. Rozumné podmínky, nízká splátka, rozumné úroky. Podpis u nás v kanceláři nebo u vás doma. Vyplacení do 24 hodin v hotovosti na ruku nebo vkladem na účet. Ne exekuce a insolvence.

Telefon:
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Petra Králová vám nabízí následující řešení

#5

A mohli by jste ty peníze nabídnout i mně? Jsem ale svobodná maminka na MD a pobírám mateřskou. Zástavu nemám. Ale moc se mi líbí co nabízíte. Dáte mi taky nějaké telefonní číslo nebo jiný kontakt? Mám veliký zájem, děkuji.

Telefon:
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.czpata.kralova@post.cz
Sídlo: České Budějovice