Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na urovnání pohledávek, 120 000 Kč na doplacení pohledávek

Dobrý den, obracíme se na Vás s partnerem na základě Vaší nabídky půjčky od soukromého zdroje. Nemáme zkušenosti se směnkovou půjčkou, ale věříme že nám můžete pomoci. Potřebujeme půjčku na urovnání pohledávek a jejich doplacení. Ve výši 120 000 Kč. Moje příjmy jsou z mateřské dovolené ve výši 3800 Kč a můj partner je zaměstnaný jako skladník na HPP. Ale má druhým rokem insolvenci a zůstává mu 11000 Kč. V podnájmu s námi bydlí i moje maminka, která je také zaměstnána na HPP v obchodním dome. Přítel s mamkou se dělí o náklady na nájemném a službách plus náklady na stravu. Z mé mateřské hradím vše potřebné pro naší 18 měsíční dcerku. Obracíme se na vás v situaci, kdy v důsledku komplikovaného a arogantního jednání s bývalou majitelkou podnájmu, která se nám snažila neoprávněně naúčtovat nedoplatek za cely minulý rok. Přičemž jsme tam byli jen půl roku. Teď jsme se dostali do finanční situace, kdy toho máme na placení najednou více, než jsme schopni pokrýt z našich příjmu. Potřebujeme půjčku 120 000 Kč na doplacení pohledávek, aby jsme to urovnali. Protože nás majitelka vyhodila a dala nám 14 dní na vystěhování byl přítel nucen v práci si od zaměstnavatele požádat o finanční zápůjčku. Abychom měli vůbec kde bydlet a mohli jsme se přestěhovat. S tím spojené je i řízení s právníkem, který je ochotný nás ve sporu s majitelkou zastupovat. Ohledně urovnání všech pohledávek. Ale bude to pár tisíc také stát. S tím spojeno je i doplacení vyúčtování za elektriku. Co by jsme ještě chtěli z dané půjčky zaplatit je zbytek dluhu z bývalého nájmu. Co jsme bydleli s přítelem, protože jsme oba přišli o zaměstnání. A dluh vůči Vodafone, který nám vypověděl smlouvu společnou ze stejného důvodu. všechny tyto pohledávky potřebujeme doplatit. Dělají 120 000 Kč. Rádi bychom vás požádali o možnost finanční půjčky na částku 120 tisíc korun s možností splacení ve výši 3000 Kč až 3500 Kč měsíčně. Fyzicky nám nečiní potíže splácet jednu částku měsíčně, jen jsme chtěli vyrovnat několik nutných výdajů a dokoupit ze zbytku peněz něco do nového bytu. A něco rozdělit do rezervy, aby se už tohle nestalo. Děkujeme za pochopení a věříme, že najdeme společné řešení finanční situace. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, Jan Ježek a Saskia Sajfrtová.

Saskia Sajfrtová
Bydliště: Kladno
Částka: 120000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Připojím se s mojí žádostí o 90 tisíc na zaplacení nesplacených dluhů. Mám Cetelem, Home Credit aj., jistě si to dovedete představit. Klidně přeplatím i dvojnásobek, ale bohužel jsem na MD a nemám žádný boční příjem. Jsem ze Zlína a nemám možnost přijet nikam. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Velmi rádi vám pomůžeme! Vyplatíme vám okamžitě 120 000 Kč (možné i v hotovosti na ruku), nepotřebujete ručitele, můžete mít zápis v registru a nevybíráme poplatky předem. Pouze vyžadujeme nemovitost, na níž nemá doposud nikdo zástavní právo. Pište na email: pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Odpovíme vám obratem, na všem se můžeme domluvit ještě dnes a vy si tak budete moci ihned urovnat všechny své pohledávky. Napište nám, paní Saskio.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Petra Králová vám nabízí následující řešení

#3

A mohl by jste pomoci i mě? Potřebuji 120 000 Kč na splacení mých pohledávek z minulosti. Může to být klidně i na směnku nebo notářský zápis. Nabídněte mi prosím naprosto cokoliv. Jsem už toho neustálého hledání na internetu naprosto zoufalá. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pata.kralova@post.cz
Sídlo: České Budějovice

Marcel Lopez vám nabízí následující řešení

#4

Mám dvě práce, jednu na dohodu - obor telemarketing, měsíční příjem 12000 - 16000 Kč. Mohu splácet 3000 Kč maximálně, víc ne. Nemám děti a žiji sám. Jsem bohužel v Solusu. Zatím ale žádnou exekuci nemám. Nemám čím ručit. Dluhy mám, půjčky nemám, jsou to sice male částky, ale potřebuji vše vyplatit abych neměl žádné dluhy. Na doplacení všech pohledávek potřebuji cca 120000,-. Nabídněte. Marcel Lopez, +420735087463.

Telefon: +420735087463
E-mail: kimborolex@seznam.cz
Sídlo: Brno