Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na úřadu práce, potřebuji 5000 Kč, práce v zahraničí

Dne 12. dubna jsem se ocitl na úřadu práce. Moje firma, kde jsem byl zaměstnaný, neměla kvůli počasí zakázky a nemohli jsme provádět montáže. Předtím jsme se pohybovali na území Německa a Rakouska a montovali jsme bazény. Moje příjmy byly podle bankovních společností nízké a tak mi vždy odmítaly dát jedinou korunu. Ale rozhodl jsem se to řešit a s bývalým kolegou jsme si našli práci v Německu, kam by jsme chtěli odjet. Můj kolega už má zajištěný automobil na cestu. Já teď potřebuji půjčit cca 4000 Kč nebo 5000 Kč abych nějak vyžil a mohl tak začít pracovat. Oni tam nabízejí vyplácení mzdy dvakrát do měsíce. Takže vám všechno (i úrok) mohu dát zpět do jednoho měsíce. Já si moc dobře dokáži představit, že toto není pro soukromého poskytovatele moc lákavé, asi na tom nevydělá. Ale mě toto úplně stačí a nepotřebuji se moc zadlužovat. Jsem rozvedený a mám děti. ty jsou ale už dospělé a samostatné, nic za ně neplatím. O tom, že bych byl v nějakém registru nevím. Myslím, že tam nejsem. Peníze potřebuji okamžitě, potřebuji co nejdřív odjet za prací do zahraničí. Můžete pomoct?

Antonín Spusta
Bydliště: Brno
Částka: 5000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Nikola Bursová vám nabízí následující řešení

#1

Naším minimálním limitem je 4999 Kč. Takže pokud byste souhlasil s vámi navrhovanou hranicí 5000 Kč, tak vám můžeme pomoci. Do 30 000 Kč ani nechceme prokazování příjmů. A peníze zpravidla dodáme do 48 hodin. Níže uvádím kontakty.

Telefon: 731119200
E-mail: n.zuberova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#2

Mohu vám to dát i bez placení za schválení a mohl bych vás dokonce schválit do 20 minut. Vyhovovalo by vám to? Tak mě kontaktujte. Nabízím i více než 5000 Kč, tak se určitě nějak dohodneme. Jen mi dát vědět.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Ondřej Kubáň vám nabízí následující řešení

#3

Mohu vám možná dát těch 5000 Kč za velmi výhodný úrok. A je i jedno, pokud budete v registru. Už do 24 hodin vám řeknu, jestli jste schválen. Pro výpočet konkrétních podmínek a schválení ale potřebuji, abyste mě kontaktoval.

Telefon: 777467030
E-mail: neuveden
Sídlo: Přerov

Přímý investor vám nabízí následující řešení

#4

Nabízíme solidní půjčku. Za prvé neposíláte poplatky předem na účty. O nic nepřijdete. Taky neplatíte žádné vratné kauce nebo splátky předem. Vše je zcela poctivé. Neuzavíráte smlouvy v restauracích. Ale v solidních prostorech. Nabízíme realizaci Vaší schválené žádosti ihned. Zašlete nám kontakt na Vás, domluvíme se na termínu setkání. Čím dřív mě kontaktujete, tím dřív budete mít peníze.

Telefon: 723430842
E-mail: profipujcky1@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Milan N. vám nabízí následující řešení

#5

Nabízíme až 4000 Kč novým klientům, více informací na našich internetových stránkách.

Telefon: 606849697
E-mail: hon.net.ju@gmail.com
Sídlo: Benešov

Kateřina Švecova vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, potřebovala bych nutně od vás půjčit. Pokud to ovšem půjde. Četla jsem, že můžete půjčit až 30000 Kč, když nemáme příjem. Potřebovala bych je na nájem do pátku. Okradli přítele někde v hospodě, prý měl u sebe hotovost. A proto jsme se dostali do finanční tísně. Nenašla jsem na vás kontakt, můžete mi prosím napsat co všechno bych mela splňovat, abych ty penízky měla? Děkuji, Švecova, Havířov město, Dvořákova 9.

Telefon: 732870783
E-mail: Havířov město, Dvořákova 9
Sídlo: Praha 1