Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na stěhování do bytu a koupi auta

Celý život jsem žil a pracoval na horách, kde jsem si vydělával a stále si i teď vydělávám slušné peníze jako číšník. Nyní se s přítelkyní stěhujeme do Prahy. Potřebujeme jednak zařídit nové bydlení, byt apod. A taky bychom při přechodu do města potřebovali nějaké auto, ať máme jak jezdit. Celkem žádáme o 200 000 Kč. Byt nebude náš, bude to jenom podnájem. Takže nemovitost nemáme. Automobilem je možno ručit. Jsme v produktivním věku, nebudeme mít problém splácet. Veškeré ostatní podmínky necháváme na vás, abyste nám je nabídli vy. Nejsme dlužníci, ale peníze chceme co nejdříve. Musíme se ihned přesunout a vše zařídit. Děkujeme.

Michal Turin
Bydliště: Praha 5
Částka: 200 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Martin Čech vám nabízí následující řešení

#1

Vámi požadovaná částka 200 000 Kč je horní hranicí, kterou bychom vám pravděpodobně mohli dát. Ten byt, do kterého se stehujete, ten bude váš nebo se bude jednat o pronájem? tak i tak mi dejte vědět. Do 10 minut bych vám byl měl být schopný předběžně říct, jestli to půjde. Martin Čech

Telefon: 736271579
E-mail: neuveden
Sídlo: Teplice

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

To je škoda, že nemáte byt v osobním vlastnictví. V tom případě bychom Vám mohli pomoci s penězi na stěhování a i na koupi auta. Nenašel by se někdo z Vaše okolí?

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím Vám poctivé peníze, které Vám vyplatíme do dvou pracovních dnů na bankovní účet-. Peníze můžete použít na koupi auta, stěhování, podnájem...cokoliv. Je to jen na Vás. Podívejte se na naše internetové stránky pro více informací.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Je Vaše situace ohledně stěhování se do bytu a koupi auta stále aktuální? Narazil jsem na Vaši poptávku a rád bych Vám nabídl zmíněných 200 000 Kč. Vše by jsme vyřešili penězi od soukromníka, tedy by jste prakticky nemuseli splňovat žádné podmínky, jen základní požadavky na žadatele. Trvá-li stále Váš zájem, tak se budu těšit na Váš telefonát. Případně navštivte níže naše WWW stránky pro další informace.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Jan Zkusil vám nabízí následující řešení

#5

S přítelkyní Blankou se chceme stěhovat do Pardubic. Já mám dohodnutou práci a budu okamžitě nastupovat do zaměstnání. Přítelkyně si práci bude hledat. Potřebujeme půjčit na stěhování do nového bytu a na auto na dojíždění do práce. Můj nástupní plat bude 25 300 Kč. Nabídněte.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Pardubice