Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na splacení mini půjček, nabídněte konsolidaci

Dobrý den, jsem zaměstnaný na dobu určitou, čistý měsíčný příjem je 25300 Kč. Měsíčně mohu splácet klidně 5 tisíc. Mám 7 týdenní miminko. Jsem v bankovních registrech, protože mám tolik mini půjček, že je nemohu včas zaplatit. Exekuci nemám, ale už mi vyhrožují, že pokud ty mini půjčky nesplatím, tak ji na mě uvalí. Nechci ručit ničím, ale po případě mohu ručit automobilem v hodnotě 140 tisíc. Půjčky mám mám u své banky, ale ta mi hlavu nemotá. Spíše mi dělají problémy ty malé nebankovní mini půjčky. Celkem dohromady jsou asi za 120 tisíc. Peníze se chystám využít na to abych už nemusel se bát, že nebudu mít na to abych něco splatil. A abych mohl žít v klidu se svou rodinou. Aniž bych jsme se mohli hádat se svojí přítelkyní. Poradí mi někdo, kde tuto částku získat a případně se z této situace, z těchto mini půjček, vyplatit? Děkuji.

Miroslav Sixta
Bydliště: Česká Lípa
Částka: 120000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, pokud všechny vaše dluhy jsou v součtu jen 120 000 Kč (mini půjčky + bankovní), tak by se to dalo ještě rozumně vyplatit. Mohla by jsem vám zařídit nebankovní půjčku bez zástavy, ve výši cca 100 - 120 000 Kč. Tím by jste ale musel vše vyplatit a nesměl by jste mít žádné jiné dluhy. A rovněž by jste nesměl mít exekuci. Je to reálné? Případně mi napište na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Zeptej se přátel, rodiny nebo svých blízkých, jestli by někdo nebyl ochoten vám propůjčit jejich nemovitost k zástavě. Mohl by jsem vám obratem zajistit úvěr ve výši přibližně 60% z ceny nemovitosti. Například oproti bytu v hodnotě 1.200.000 Kč by jsem vám mohl zprostředkovat až 720.000 Kč. Samozřejmě by jste mohl získat i jen žádaných 120.000 Kč. Pokud by jste o toto řešení měl zájem, tak mne prosím kontaktujte na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím Vám asistenci s oddlužením dle zákona, splácejte své dluhy dle vyměřeného splátkového kalendáře po dobu následujících 3 až 5 let. Následně vám bude zůstatek pohledávek odpuštěn. A vy budete moci začít nový život s čistým štítem. Bez dluhů, bez mini půjček, bez starostí a strachu z budoucnosti. Máte-li zájem, napište mi na oddluzeni-cr@seznam.cz. Oddlužení ČR, sídlem Ostrava. Nabídka platí pro celou ČR.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#4

Zdravím Vás, můžete mi prosím napsat celkový objem Vašich dluhů? Požadovaných 120 000 Kč zahrnuje pouze zmíněné mini půjčky, nebo je v tom zahrnuta i Vaše bankovní půjčka? A v jakém stádiu jsou hrozící exekuce? Velmi rád by jsem si s Vámi promluvil o dané situaci. Pokud by jste mi zde zanechal své kontaktní údaje, tak bychom si mohli nad celou situaci sednout, nebo se domluvit alespoň telefonicky. Denně řeším až 10 klientů, kteří jsou ve stejné situaci jako Vy. A má úspěšnost je až 60%! Budu se těšit na naši spolupráci a pevně věřím, že Vám budu moci být k užitku.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav