Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na splacení drobných půjček s ručením domu? (částečným)

Poptávám někoho, kdo by nám půjčil 250 000 Kč, kterými by jsme vyplatili drobné půjček a pokračovali v rekonstrukci domu. Byla by jsem případně schopna ručit polovinou domu. Jsem vdova, žijeme se dvěma syny (jeden vozíčkář) ve vlastním domě, který postupně rekonstruujeme jak bezbariérový. Po smrti manžela ale zůstaly dluhy, které bychom potřebovali doplatit, abychom dlužili jednomu subjektu a ne několika. A zároveň potřebujeme dokončit rekonstrukci domu. Jsem VŠ, mám trvalý pracovní poměr a příjem ve výši minimálně 32 000,- Kč. Jsem schopna splácet 6 - 7000,- Kč měsíčně. Nemáme ani exekuci, ani insolvenci, negativní registry ano. Nemohu ručit nemovitostí, i když máme vlastní dům v hodnotě cca 2 500 000,- Kč, nebo případně jen polovinou. Protože vlastníkem druhé poloviny je nezletilý syn a nemůžeme čekat půl roku na rozhodnutí opatrovnického soudu. Na domě není hypotéka. Prosím jen seriozní nabídky.

Jana Maksoudová
Bydliště: Litoměřice
Částka: 250 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Pokud můžete ručit domem (byť i polovinou), tak vám peníze dokáži na 100% zařídit. Zanechejte zde svůj telefonický kontakt a na své vlastní náklady vás budu kontaktovat! Zajistím vám velmi nízkou měsíční splátku a i nízkou úrokovou sazbu! peníze můžete následně použít naprosto na cokoliv, klidně i na splacení daných malých půjček. Dejte mi prosím své číslo, vše vám obratem zařídím.

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Zprostředkuji libovolnou sumu peněz. Zdroj financí jsou soukromí investoři, kteří nabízejí své vlastní peníze. Za své služby nepožaduji poplatek, jsem placen formou provize od investora. V mém zájmu je vám pomoci a zajistit peníze za každou cenu - jedině tak získám i já svoji provizi! Chcete, aby jste se na váš případ podíval a sehnal vám půjčku? Uveďte prosím své telefonní číslo a zbytek již nechejte na mě. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Máte zástavu? Jak vidím, tak máte. V tom případě u nás máte nachystaných 250 000 Kč na splacení vašich drobných půjček. Podívejte se prosím na naše stránky a vyplňte poptávkový formulář. Ihned se vám zpětně ozvu a začneme na všem okamžitě pracovat. Peníze budou vyplaceny již do 72 hodin. Podmínky si můžete nastavit tak, aby vyhovovaly především vám. A můžete žádat i o více peněz! vše se odvíjí jen a pouze od odhadní ceny vaší nemovitosti. Děkuji a budu se těšit na vaši poptávku.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Ještě by jste chtěl dodat, že peníze pocházejí ze soukromého sektoru. Nemusíte se tak bát nahlížení do registru neplatičů (dlužníků), dokazování příjmů nebo prověřování exekucí. Skutečně se díváme pouze na vaši zástavu. Máme velmi benevolentní podmínky a pokud má klient nemovitost, tak je v podstatě již předem schválen.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Ladislav Kuncl vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, Mohu Vám Vaši situaci vyřešit úvěrem ve výši 250000,- Kč se zástavou Vaší poloviny domu. Vyřízení a schválení úvěru je do 24 hodin. Úvěr je možné čerpat i tzv. na plombu, tj. že se nemusí čekat až na provedení zápisu v Katastru nemovitostí. Jedná se o úvěr se zástavou nemovitosti. Splátky jsou měsíční a lze je sjednat na libovolnou dobu a v libovolné výši. Budete-li si to přát a nebude-li v té době úvěr již splacen, lze provést i následující službu: Po výmazu Vašich údajů v registrech dlužníků lze úvěr předělat na úvěr bez zástavy nemovitostí. V případě Vašeho zájmu nebo nejasností mne neváhejte kontaktovat. Čím dříve Vaše situace bude vyřešena, tím lépe.

Telefon: 777280564
E-mail: fin.sluzba@email.cz
Sídlo: Praha 5