Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na snížení splátek, nebankovních 200 000 - 400 000 Kč

Dobrý den, jsem na konci svých sil a možnosti vyřešit naší finanční situaci. Mám bankovní i nebankovní půjčky s celkovými výdaji 14 000,- Kč měsíčně. Banky mi přes záznam v registru nechtějí půjčit, tak jsem vyzkoušela i pochybné společnosti s poplatky předem. Ale jak tušíte bez úspěchu. A jsem ještě o dalších několik tisíc chudší. Situace je neúnosná a mám nejhrůznější obavy o naší existenční budoucnosti. potřebuji půjčku na snížení měsíčních splátek, aby jsem byla schopna vše nadále platit. Jsem zaměstnána v doložitelným příjmem 10 000,- Kč, jinak měsíčně vydělávám 13 000,- Kč. Manžel vydělává 17 000,- Kč, ale díky exekuci 13 000,- Kč. Nevlastníme nemovitost. Splátky by mohly být kolem 5 000,- Kč měsíčně na dobu v rozsahu 8-10 let. Hlavně když se najde řešení. Když dojde ke snížení splátek. A já budu mít po dlouhé době klidné spaní. Předem děkuji za veškeré nabídky.

Kateřina Nemeth
Bydliště: Kutná Hora
Částka: 200 000 - 400 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

Dokáži vám nabídnout pomoc, ale pouze se zástavou nemovitosti. Nemusí být vaše, může se jednat o nemovitost vaší rodiny, přátel atd. Jak jistě sama tušíte, tak získat ve vaší situaci 400 000 Kč nebude snadné. Ale řešit to musíte! Proto se vyzkoušejte obrátit na rodinu a přátele a případně mi napište. Pokud by souhlasili se zástavou, tak bych vám pomohl okamžitě. Můj kontakt: poctivy-investor@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Opravdu si chcete půjčovat další peníze? Nabízím vypracování návrhu vstupu do insolvence a kompletní pomoc při vyřizování celého procesu. Ve stručnosti: musela by jste mít zaměstnání, přišla by jste o majetek (např. dům, byt), po dobu 3-5 let by vám z výplaty byla strhávána částka, která by šla na splácení dluhů. Po uplynutí této doby by vám byly odpuštěny zbývající dluhy a vy by jste mohla společně se svojí rodinou začít nový život s čistým štítem. Předem uvádím, že mé služby nejsou zdarma, ale nevybírám poplatky předem.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Zapomněla jsem kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz. Na emaily odpovídám každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Můžeme si sdělit své telefonní číslo, po telefonu probrat celou vaši situaci. A pokud by jste se rozhodla, že toto řešení by bylo správnou cestou pro vás, tak by jsme se mohli sejít a vše dořešit osobně.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, byla by jsem Vám schopna nabídnout 2 různé půjčky, které by jste mohla použít na vyplacení vašich dluhů. Bohužel by nedošlo k výraznému snížení měsíčních splátek. U první možnosti mi vychází měsíční splátka 11.430 Kč a u druhé možnosti je splátka přibližně 9.900 Kč. Podle toho co píšete je to ale stále nad Vaše možnosti. Pokud by jste ovšem měla zájem alespoň o takovéto snížení splátek, tak mi zde prosím zanechejte svůj email nebo telefon. Ozvala by jsem se Vám a mohli by jsme to probrat osobně. Děkuji, s pozdravem Lucie B.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7