Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na směnku pro ženu na MD - i do lichváře

Dobrý den, sháním půjčku na směnku ve výši 200 000 Kč. Jsem na MD s jedním dítětem a mé příjmy jsou 11 500 Kč (doložitelné) a cca 8000 Kč nedoložitelné (brigády atd.). Spolehlivě mohu splácet 4000 Kč měsíčně. Akceptuji vyšší úrok, dlouhou dobu splácení i 100% přeplacení. Důležitá je momentálně rychlost poskytnutí. Bohužel nemám majetek do zástavy ani ručitele. Takže připadá jenom na směnku. případně i od lichváře, ale za rozumných a slušných podmínek. Peníze potřebuji na splacení momentálních závazků, ale hlavně na rozjezd podnikání (banka mi vzhledem k MD nepůjčí). Neakceptuji ale jakýkoliv poplatek předem, ať už tomu říkáte "právní servis, pojištění úvěru, administrativní služby" atd. prostě ne. Děkuji vám.

Lenka Kočková
Bydliště: Příbram
Částka: 200000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#1

Nabídnu Vám celou částku a budu požadovat pouze zástavu nějakého domu (nemusí být ani Váš). Rodiny či přátel. Že jste na MD není pro nás rozhodující. Peníze nepocházejí od lichváře, ale ze solidních zdrojů. Pavel Sokola

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#2

Můžu nabídnout pomoc. Navštivte naše stránky a na odkazu "peníze od soukromé osoby" uvidíte všechny nabídky, které momentálně nabízíme. Jsme ochotni schválit i lidi, kteří neuspěli nejenom v bance, ale i u nebankovních společností. Zástava není nutná. Peníze i pro matky na MD či důchodce. Ale ne na směnku. Pouze na smlouvu.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Daniela Malaníková vám nabízí následující řešení

#3

Na směnku ne a ne od lichváře. Ale poctivě a s rozumným úrokem. Jako maminka na MD by jste ovšem mohla dostat maximálně 60 000 Kč. žádanou částku jedině se zástavou. Jinak ne.

Telefon: neuveden
E-mail: daniela.malanikova@seznam.cz
Sídlo: Písek

Zuzka Blahová vám nabízí následující řešení

#4

Pomohu online přes internet. Nebudeme chtít zástavu a ani administrativní poplatek za zpracování žádosti. Peníze od nás dostanou maminky na MD, důchodci, zaměstnanci, podnikatelé. Ale ne nezaměstnaní bez příjmu.

Telefon: neuveden
E-mail: zuzka.blahova@post.cz
Sídlo: Praha 8

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Jsem žena na MD a opravdu si již nevím rady se svojí situací. Peníze jsem žádala u bank, nebankovních firem a i investorů. Nikde jsem nepochodila. Jako poslední možnost se zkouším obrátit na lichváře - prosím lidi, zachraňte mě. Potřebuji 200 000 Kč na zaplacení dluhů. Podepíši směnku a i vysoký úrok. Domluvme se ihned, marketa.kuzelkova@seznam.cz. Souhlasím opravdu s každou podmínkou.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno