Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na směnku na vyplacení nebankovních půjček

Dobrý den, dostal jsem se do velkých finančních potíží. Již nevím jak dál hledám už i půjčku na směnku, kterou by jsem mohl použít na vyplacení všech půjček. Na to bych potřeboval 150 000 Kč. Snažil jsem se platit dluhy dluhy různých nebankovních institucí. Nějak jsem se do toho zamotal, dostal se do dluhové spirály. Musel jsem si půjčovat jen na to, abych měl na splátky. Nejsem schopen nic platit. Je toho moc už to přešlo do sekce vymáhání pohledávek. A některé společnosti již to dali předali pohledávky různým agenturám. Bojím se exekuce, jelikož se na adrese trvalého bydliště nezdržuji. Nebydlím tam. Bojím se, že exekutor přijde k rodičům. Nevlastním žádný majetek nemovitost, nemám čím ručit, ale podepsal bych směnku. Pokud by jsem potom mohl vyplatit všechny ostatní nebankovní půjčky. Stále mi nabývají nové a nové půjčky. Už je to neúnosné. nabídněte mi cokoliv, klidně i s podpisem směnky. Momentálně jsem změnil zaměstnání. Nevím již co mám dělat. Potřebuji pomoc a poradit. Najde se někdo?

Zbyněk Varga
Bydliště: Praha 7
Částka: 150 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Napište mi na adresu oddluzeni-cr@seznam.cz. Máte-li zaměstnání a vaše dluhy jsou ve výši pouze 150 000 Kč, jste po splatnosti půjček, tak jste výborným adeptem na oddlužení. Vše společně probereme, zařídím veškeré dokumenty a můžete vstoupit do insolvence. Myslím si, že se jedná o nejlepší možné řešení. Pokud si sjednáte jakoukoliv další půjčku (nemluvě na směnku), tak Váš dluh jen opět naroste. A nikdy se z něj nevyplatíte. Insolvence by mohla ustálit Vaši situaci. Stanovila by vám jasný splátkový kalendář. Někam by jste se každý měsíc posouval. Ne jen vyplácel dluh dluhem a hrabal se stále hlouběji. Nebankovní půjčky pro vás nejsou řešením.

Telefon: 735289386
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#2

Můžete mi zde na sebe zanechat nějaký kontakt? Pokud jsou Vaše půjčky ve výši pouze 150 000 Kč a nemáte žádné další dluhy, tak by jsme společně mohli přijít na nějaké řešení. Ovšem se mnou ne na směnku. Klasická úvěrová smlouva.

Telefon: neuveden
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#3

Mám přístup k mnoha nebankovním společnostem a nebankovním balíčkům, které sahají až do výše 200 000 Kč, bez zástavy a bez ručitele. Nevím, jestli máte exekuce. Nevím, v jakém stavu jsou jednotlivé závazky. těžko vám mohu nabídnout konkrétní řešení. Pokud se mi ovšem ozvete, tak se na celou situaci můžeme společně podívat. A mohla by jsem Vám zajistit konsolidaci či refinancování všech vašich nebankovních půjček. Děkuji za přečtení a zvážení mé nabídky, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Pavel Mareček vám nabízí následující řešení

#4

Narazil jsem na tuto stránku ve vyhledávači a tak se chci zeptat, jestli by nebyla i nějaká možnost soukromé půjčky pro mě. Má situace je taková, že jsem v insolvenci. Do které jsem se dostal z toho důvodu, že jsem nebyl schopný splácet všechny mé závazky. Ale vůbec mi to nevyhovuje a rád bych ji zrušil. Dal by mi někdo takovou nabídku, aby jsem ji mohl vyplatit a potom splácet jen jemu? Kontakt: marecek-kunstat@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuveden
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#5

Nabídku Vám bohužel nemohu dát vzhledem k množství vašich závazků po splatnosti i celkovém dluhu. Mým tipem je, aby jste zvážil insolvenci. Nejsem si jistý, jestli se vám podaří najít půjčku na směnku na konsolidaci nebankovních půjček.

Telefon: neuveden
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3