Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na směnku na podnikání ~200 000 Kč, kdo půjčí

Dobrý den, touto cestou prosím o půjčení peněz na směnku, kterou bych nejdéle do půl roku doplatila. Před necelými třemi roky, jsem se dostala do finančních problémů, a vyhlásila na sebe insolvenci, ve které mi zbývá doplatit cca 3.000 Kč. Zůstala mi ještě exekuce na 1/3 nemovitosti, kterou jsem zdědila po otci se sestrou a bratrem, a kterou kupuje se souhlasem soudu má dcera. Souhlas již nabyl právní moci.(Jedná se o RD) Po prodeji, až bude čisté LV, si bude bratr brát hypotéku a odkupovat ode mne ještě zahradu. To vše ale může trvat i půl roku, a já bych potřebovala půjčku nejlépe dnes na směnku. Potřebuji vyplatit co nejdříve svého bývalého, který mi dělá ze života peklo, a já už to dál nezvládám. Vše mohu doložit, jediný problém je, že jsem od předminulého měsíce na ÚP, příští měsíc bych chtěla v případě že bych půjčku získala, otevřít penzion s restaurací, které mám v pronájmu, takže příjmy nebudu moci doložit. Ještě jednou prosím, třeba i na směnku s vyšším úrokem, a bez jištění. Předem děkuji za nabídky.

Hejlová Mirka
Bydliště: Česká Lípa
Částka: 200 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, podstoupila jste insolvenci kompletně? Pokud ano, jak je na tom momentálně váš insolvenční rejstřík? Máte v něm záznam? 1/3 domu, na které máte exekuci, jakou má hodnotu a jak vysoká je exekuce? Pokud nemáte záznam v IR, tak mě prosím kontaktujte, nehledě na stav exekuce na nemovitosti. Mám nabídky nebankovních společností, jsem schopna vám peníze zajistit. Děkuji, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Zabývám se zprostředkováním půjček od nebankovních společností (nevybírám za své služby poplatky). Můžeme vaši situaci společně probrat a podívat se na to, kdo by vám byl ochoten půjčit. 200 000 Kč v dnešní době nejsou žádné velké peníze a vím minimálně o 5 společnostech, které takové půjčky poskytují. Pokud si vše vezmete na své jméno, tak je následně můžete použít i na podnikání. Žádné směnky, žádné poplatky. Vše čistě a poctivě. Email: lucie.brouckova@precerpano.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, pokud jste v situaci, kdy hledáte peníze na směnku, nebylo by lepší podstoupit insolvenci? Vím, že to není jednoduché rozhodnutí, ale je to řešení. Byly by vám stanoveny splátky na dobu 3 až 5 let.Po uplynutí této doby by jste byla zcela bez dluhů bez ohledu na to, kolik by jste splatila. Samozřejmě je zde ta nepříjemnost, že by jste celou dobu musela žít jen o stanoveném životním minimu. Je to ovšem dle mě lepší řešení, než se upsat na směnku. Pokud máte zájem, tak zde prosím napište. Pomohu. Konzultace jsou zdarma, samotná služba je ovšem placená.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#5

Pokud by jste byla schopna doložit potvrzení o příjmu a souhrn všech vašich pohledávek, tak by jsem vám byl schopen pomoci. Vaše pohledávky by ovšem nesměly překračovat hranici, o jakou zde žádáte, tedy 200 000 Kč. Možnost sepsání na směnku příp. na klasickou smlouvu. Vše na domluvě. Zanechejte mi zde prosím vaši odpověď. Děkuji, ing. Michal Zapletal, Praha, vyřizuji žádosti pro celou ČR.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Ostrava