Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na směnku důchodkyni 10000 Kč

Pomohl by někdo 73-leté ženě, které každý říká, že má vysoký věk na půjčku? Pomůže někdo důchodkyni půjčkou na směnku 10000 Kč? Děkuji za odpovědi. Jiřina Spálová

Jiřina Spálová
Bydliště: Ostrava
Částka: 10000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Naďa Burianová vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme vám bleskové peníze, jejichž výše není prakticky omezena. Na směnku to sice nebude, ale jsme schopni nabídnout rozumnou úvěrovou smlouvu. Pro důchodce máme až 200 000 Kč, 10000 Kč by neměl být tudíž problém. Bankovní registry neřešíme. Vyřízení může proběhnout i zdarma online přes internet.

Telefon: 774273707
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Volfová Petra vám nabízí následující řešení

#2

Ke každé žádosti přistupujeme individuálně a každého posuzujeme zvlášť. To že jste důchodkyně a nechtějí vám půjčit kvůli vašemu věku je bohužel velmi častý problém. U nás ovšem neposuzujeme registr dlužníků a nevoláte nám na podvodná čísla začínající 900. Požádejte o svých 10000 Kč ještě dnes a vyřešte svoji tíživou situaci co nejdříve.

Telefon: 773603226
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 10

Soukromý Sektor vám nabízí následující řešení

#3

Vstupte do nového roku bez finančních problémů a s čistou hlavou. Naše minimální podmínky ke schválení jsou - minimální věk 18 let, platný OP, druhý doklad totožnosti. A to je vše. Pro každého schváleného klienta je vypracována smlouva a vždy následuje osobní jednání. Bohužel ne na směnku. Vyřízení jsme schopni realizovat již do 24 hodin od schválení vaší žádosti. Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak si u nás vyberte a co nejdříve nás kontaktujte. Děkujeme.

Telefon: 605958189
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

chtěl by jsem se zeptat, jestli je Vaše poptávka ještě stále aktuální? Nabízíme peníze na směnku a to zejména zaměstnaným, důchodcům, maminkám na MD a podnikatelům - zkrátka kdokoliv, kdo má nějaký příjem. Mohli by jsme případně pomoci i Vám jako důchodkyni, půjčkou na směnku. V případě zájmu se nám prosím ozvěte na našich WWW.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Anonymní vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v důchodu a potřebuji zaplatit jedné nebankovní společnosti půjčku. Bohužel jsem si nebyla vědoma toho, za jakých podmínek peníze poskytují a nyní jim musím vše vrátit. Jsem důchodkyně s příjmem 13 240 Kč. Velmi to spěchá, souhlasím i s poskytnutím na směnku. Děkuji za reakci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Vsetín