Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na směnku 250000 Kč ihned, bez doložení příjmu

Dobrý den. Potřebuji půjčit 250000 Kč bez poplatku a ručení majetku. A taky bez podvodu. Jsem svobodná matka a jsem na tom špatně. A co nejrychleji potřebuji půjčit, klidně i na směnku, ale bez doložení příjmu. Prosím, kdo mi půjčí? Kvůli bývalému jsem se dostala do potíži, protože nechtěl platit. Tak mám dluhy, teď už je platí, ale po splátkách, A to nestačí na splacení dluhu. Proto potřebuji půjčit co nejrychleji 250000 Kč, podepíši i směnku, ale bez poplatku a ručení majetku a podvodu. Jsem invalida, beru 5 125 Kč měsíčně. Výživné je 3 500 Kč a bydlím u rodičů. A platím 2 000 Kč. Můžu splácet 2 000 Kč. jedině bez doložení příjmu a vyplacení ihned. Zuzana Milerová

Zuzana Milerová
Bydliště: Praha-západ
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Na půjčku v zásadě nepůjčujeme. Vše píšeme na klasickou smlouvu. Měla by jste i tak zájem o naše služby? Neslibuji žádné zázraky, ale máme kontakty na soukromé osoby, které dávají své vlastní peníze. je to za vyšší úrok, ale mají minimální požadavky. Více se dozvíte na našich internetových stránkách (viz. odkazy). Kateřina Romanová

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Agentura Beruška vám nabízí následující řešení

#2

Potřebujete okamžitou finanční injekci? Dáme každému až tři čtvrtě tržní ceny jeho domu či bytu (i družstevního). Pouze se zástavou. Pište či volejte zdarma.

Telefon: neuvedeno
E-mail: agentura-beruska@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Oddlužení Čr vám nabízí následující řešení

#3

Neberte si další dluhy na směnku a nevýhodně bez doložení příjmu. Sjednám Vám osobní bankrot, do maximálně 5 let nebudete již nikomu dlužná ani korunu. Poradím, pomůžu. Napište mi na e-mail.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Patricie Wlochová vám nabízí následující řešení

#4

Ne na směnku, ale na smlouvu. A musela by jste mít ještě další osobu, která by Vám dělala ručitele. Pak by to u nás šlo. Prosím, zatelefonujte mi.

Telefon: 912345593
E-mail: patriciewlochova@seznam.cz
Sídlo: Rychnov nad Kněžnou

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Vaši nabídku půjčky na směnku bych velmi ráda přijala. Potřebovala by jsem 200 000 - 250 000 Kč ihned bez doložení příjmu (jsem na MD) a bez registru. Výše splátek by mohla být do 5000 Kč. Podepíši směnku a i vyšší úrok. Pokud by to bylo možné kladně posoudit, tak mě kontaktujte na adrese marketa.kuzelkova@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno