Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na rozvoj podnikání, prodejny, koupi zboží, ne zástava?

Dobrý den, potřebuji půjčit 200 000 Kč na rozšíření zboží a podnikání. Na dobu maximálně 48 měsíců se solidním úrokem. Protože jsem měl škraloup na FÚ, tak mi banky teď nepůjčí. A nemám jinou cestu jak se dostat k penězům. Mám možnost ručit vybavením prodejny a zbožím v celkové hodnotě (400 000 Kč), které mám k podnikání. Plus možnost se zaručit i internetovými domény, které mají jistou hodnotu. Prosím nezasílejte nabídky ze společností Provident, Profireal apod. O to nemám zájem. Potřebuji půjčit, ne se více zadlužit. Děkuji za pochopení, Raška.

Raška
Bydliště: Frýdek-Místek
Částka: 200000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

Máte velké finanční dluhy, které nepocházejí z podnikání? Kontaktujte mě na e-mailu oddluzeni-cr@seznam.cz a já Vám pomohu! Společně projdeme oddlužením a maximálně za 5 let (lze to stihnouti za 3) nebudete nikomu dlužni ani korunu.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Radim Pavlata vám nabízí následující řešení

#2

Bez zástavy Vás nemůžu schválit. Lidé se často domnívají, že se musí jednat jen o jejich majetek. Ale mě by stačilo i pokud by za Vás dal zástavu někdo jiný (rodina, přátelé, kolega...). Pak bych Vám pomohl. Případně mi napište na radim.pavlata@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: radim.pavlata@seznam.cz
Sídlo: Plzeň

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

A máte možnost ručit i tou danou prodejnou? Pokud ano, tak mi prosím napište podrobnosti ve formuláři, který naleznete na našich stránkách. Mohla bych Vám zařídit peníze na koupení zboží a celkově i na rozvoj Vašeho podnikání. Tomanová Jarka, Ostrava (naše nabídka platí pro celou ČR)

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Poptávka stále platí? Stále máte zájem o půjčku na rozvoj vašeho podnikání? Aby jste mohli koupit zboží a třeba i trochu vybavit prodejnu tak nepotřebujete skoro nic splňovat. Mohu pomoci soukromými penězi bez registru a bez zástavy. Ozvěte se mi a pomohu. Případně navštivte mé WWW stránky pro více informací.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

bc. Radek Malátný vám nabízí následující řešení

#5

Jsem student a chci rozjet podnikání. Potřebuji peníze na koupi zboží a další vybavení prodejny. I přestože nejsem v registru, tak jako student nemám v bance šanci. Nabídne se mi zde nějaký investor? Mám zájem o 100 000 Kč bez zástavy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava