Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na rekonstrukci domácnosti (bez doložení příjmu?)

Hledám někoho, kdo mi odlehčí v těžké situaci. Potřebuji půjčku na rekonstrukci domácnosti, ale bohužel bez dokládání příjmů. Jsem student pracující na ZPP a žiji s přítelkyní v pronajatém bytě. Všechno v kuchyni už drží na heslo, izolepu, nebo šroubek a je akutní s tím něco udělat. Já mám v práci 7500 Kč čistého + prémie + 4000 Kč alimenty. Přítelkyně má necelých 6000 Kč sirotčího důchodu + 2500 Kč brigády. Jsme schopni splácet až 2000 Kč měsíčně. Potřebujeme půjčit 20000 Kč na rekonstrukci kuchyně. Oba jsme k tomu na denním studiu na SŠ a VOŠ, takže jiná možnost přivýdělku už není možná. Nemáme jak doložit příjem. Přes banku to nešlo kvůli tomu, že jsem ve zkušební lhůtě v práci a ostatní příjmy je nezajímaly. Nebankovní společnosti to většinou smetly ze stolu bez podání důvodu. Mohl by nám někdo nabídnout peníze, které by jsme mohli využít na rekonstrukci a nemuseli dokládat příjem? Prozatím se nikdo takový nenašel. Jsme bezdětní, bez exekucí a insolvencí. Ani jinde nemáme žádnou půjčku. Za případné nabídky a reakce předem děkujeme.

Petr Pavelka
Bydliště: Karlovy Vary
Částka: 20000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Mohu vám nabídnout peníze až do výše 70% nemovitosti, kterou by jste nabídli jako zástavu oproti vaší půjčce. Nevím, jestli takovou nemovitost máte k dispozici? Mohlo by se případně jednat i o dům nebo byt například vašich rodičů či přátel. Peníze můžete samozřejmě použít na cokoliv, i na rekonstrukci domácnosti. V případě zástavy nemovitosti není nutné doložení příjmu. Konkrétní podmínky vám mohou nabídnout při osobní konzultaci na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Jitka Heclová vám nabízí následující řešení

#2

Prosím o alespoň 80000 Kč, nejlépe však 100000 Kč. Jsem na mateřské dovolené, příjem 8100 Kč. Příjem mohu doložit. Mám jedno dítě. Nemohu ručit majetkem. Exekuci nemám. V bankovním registru nejsem. Peníze použiji na rekonstrukci domu. Rekonstrukce je nutná a velmi spěchá.

Telefon: +420778246312
E-mail: neuvedena
Sídlo: Šumperk

Václav Plosza vám nabízí následující řešení

#3

Právě jsme prošli finanční krizí. Jsem zaměstnán, mohu splácet 1000 Kč. peníze bych použil do domácnosti. Můj příjem mohu doložit. Děkuji za odpověď a i nabídky.

Telefon: +420734584955
E-mail: vasekplosza@gmail.com
Sídlo: Svitavy

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#4

20000 Kč nejsou žádné peníze. Dokáži je vám zajistit velmi snadno a za rozumných podmínek. Měsíční splátka by se pohybovala mezi 2000 Kč až 3500 Kč. Úroky by se odvíjely od splátkového kalendáře. Podmínky jsou naprosto minimální - doložitelný příjem nad 12 000 Kč, žádné exekuce a ne insolvence. Nabízím čestné jednání. Za mé služby neplatíte. Jsou zcela zdarma. Pokud má někdo zájem o mou nabídku, zanechejte zde na sebe email. Vše vysvětlím a peníze obratem zajistím.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3