Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na paušál u operátora + Potřebuji doplatit nebankovní půjčky

Dobrý den, žádám soukromé osoby a nebankovní investory o částku 70 000 Kč. Potřebuji doplatit paušál u operátora a taky nebankovní půjčku. Jak jsem "stará" tak jsem hloupá. Jsem na mateřské a svou neuvážeností jsem se dostala do problémů. Potřebovala bych doplatit paušál, který je před vyhlášením exekuce. A současně se vyplatit z půjčky u společnosti Provident. nemám v současné chvíli zaměstnání, jsem na mateřské dovolené s druhým dítětem (příjem činní 8500 Kč). Jsem v registru dlužníků Solus. Mám momentálně problém, že jsem měla nezaplacený paušál u operátora. A ten nyní přechází už do exekuce. Takže ho musím ihned uhradit. A taky mám půjčku u Provident, kterou bych tímto chtěla taky vyplatit a spojit si to do jednoho splácení. Proto bych potřebovala půjčit do 70 000 Kč na vyrovnání se na nulu. Abych se poučila ze svých chyb a už více je nedělala. Pokud by jste mi dali tuto na doplacení dlužného paušálu u operátora a doplacení nebankovní půjčky Provident, tak bych vše splácela včas. Prosím - pomůže někdo? Budu moc vděčná za jakoukoliv konkrétní nabídku. Prosím ne placení předem.

Iva Meinhartová Šlapáková
Bydliště: Liberec
Částka: 70000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#1

A kromě paušálu u operátora kolik celkem dlužíte? Pokud by vaše nebankovní půjčky dosahovaly sta tisíců korun, tak bych vám doporučila mé služby v podobě oddlužení. Podrobnosti si můžeme říci osobně, stačí zde zanechat svůj kontakt. Ve stručnosti by jste ale 3 až 5 let žila na vypočítaném životním minimu a zůstatek by šel na splátky. A po uplynutí dané doby by vám byly všechny ostatní závazky odpuštěny. A vy by jste začala žít opět od nuly, minulost by jste mohla hodit za hlavu. Záleží ovšem na výši vašich dluhů. Pokud se jedná jen o paušál u operátora a nejsou v tom další nebankovní půjčky, tak oddlužení nemá prozatím cenu řešit. Ale můžeme se o tom pobavit, zanechejte zde kontakt.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Máte příliš mnoho půjček a dluhů, takže ve vaší situaci vám nemůžeme schválit vaši žádost. Nenašel by se ve vašem okolí někdo, kdo by byl ochoten si vzít peníze místo vás? Někdo, kdo má doložitelný příjem, není zadlužený a je občanem ČR? Mohli by jsme schválit jeho žádost a vy by jste si přes něj vyplatila paušál u operátora a všechny ostatní zmíněné pohledávky. Děkuji za zvážení této možnosti, lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Jmenuji se Michal Kohout a mohu každému žadateli poskytnout od soukromníka až 100 tisíc. Podmínky: zaměstnání, plat nad 15 000 Kč, nevadí registr, ne zástava, schválení v bonitním procesu. Peníze by jste mohla použít na doplacení paušálu o operátora, doplacení nebankovních půjček a případně si ještě nějaké peníze ponechat por vlastní potřebu. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav