Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na ojeté auto (kvůli dojíždění do práce)

Jsem pracující vdovec, mám výdělek 10000 Kč + vdovský důchod 4600 Kč. Mohu splácet 1500 Kč. Jsem vlastní blbostí v registru. Potřebuji půjčku na ojeté auto kvůli dojíždění do práce. Když tak mi zavolejte na +420728624630 nebo napište na miroslav.rotek@seznam.cz.

Miroslav Rotek
Bydliště: Sokolov
Částka: 20000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nechceme peníze předem, u částky 20000 Kč není vyžadováno ručení majetkem a nezajímá nás registr. Pošlete nám kompletní žádost, uvidíme co se s tím dá dělat (jsem si ale celkem jistý pozitivním schválením). Žádat mohou zaměstnanci, OSVČ, podnikatelé, důchodci a maminky na MD.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Mnoho let zkušeností, čestné jednání a neplacení předem. Přesně takovou službu nabízím každému zájemci. Pomáháme lidem, kterým přerostla výše splátek přes hlavu. Zařídíme na vyžádání veškeré podklady, které jsou třeba k insolvenci. Pomůžete s vyřízením od A až do Z. Kompletní pomoc, zkušenosti v oboru, vstřícný a poctivý přístup ke každému klientu samozřejmostí. Kontaktní email: oddluzeni-cr@seznam.cz. Budeme se těšit na nové klienty.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Pokud by jste využil našich služeb, tak můžete mít auto ne ojeté, ale klidně i úplně nové a luxusní. Půjčujeme oproti nemovitosti až do 70% její hodnoty. Sjednejte si schůzku a domluvme se na dalších podmínkách. Upravíme je tak, aby nebylo problémem splácení. Můžeme pohybovat nejen se splátkou, ale i s úrokem. Vyřešte problémy s dojížděním do práce a ještě Vám zůstane na investici do opravy bydlení či jiné účely. Nedokládáte na co bude částka využita. Žádosti posílejte na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Potřebujete pokrýt nečekaný výdaj a nemáte z čeho? Pak jsem zde pro Vás. Zprostředkuji 1000 Kč - 4999 Kč bez poplatku. Velmi snadné získat, žádné složité papírování. Splatnost jednorázová za 30 dnů. Nesmíte být v exekuci/insolvenci. Mail: jarka.tomanova@post.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Pavla Rajská vám nabízí následující řešení

#5

Po 14 měsících na úřadu práce jsem konečně dostala pracovní nabídku. Tato firma ale sídlí ve 30 Km vzdáleném městě a musela bych dojíždět. Proto prosím o nebankovní půjčku na koupi ojetého auta do práce. Prozatím příjem nemohu doložit. Jsem v registru, ale žádné dluhy nemám. Potřebuji 50 000 Kč - 100 000 Kč.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Chrudim