Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na oddlužení a zaplacení dluhů bez registru a poplatku

Jsem zaměstnána na dobu neurčitou, měsíční splátky úvěru mám ve výši 6 000 Kč. Maximálně jsem ochotna splácet po zaplacení pohledávek. V bankovním registru mám záznam. Exekuci ani insolvenci nemám žádnou. A půjčkou bych tomu chtěla předejít. Nechci se dostat do žádných problémů. Mám 3 půjčky a 1 leasing, peníze potřebuji na splacení nevýhod pohledávek. Jen solidní jednání bez poplatku, zprostředkovatelé a podvodné firmy nabídky nedávejte. Upřednostňuji přímé investory. Poptávám 120000 Kč. Prosím o rychlé reakce. Děkuji za nabídky.

Jitka Beránková
Bydliště: Louny
Částka: 120000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Půjčka Ihned vám nabízí následující řešení

#1

Mohl bych Vám pomoci s oddlužením, ale bohužel pouze s registrem. Nesmíte tam být vedený. Možná by Vám mohl pomoci někdo z Vaší rodiny a vzít si peníze místo Vás? Protože Vám to nebude schváleno. Popřemýšlejte a případně dejte vědět.

Telefon: 6061989492
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 9

Dagmar Vokurková vám nabízí následující řešení

#2

Oddlužení by bylo možné pouze v případě, že máte stálý a doložitelný příjem. Dále je zásadní otázka, jaké výše dosahuje a kolik potřebujete měsíčně na výdaje za domácnost. Teprve potom by se dalo mluvit o konkrétních podmínkách a o výši.

Telefon: 606268170
E-mail: neuvedena
Sídlo: Plzeň

Hajnová vám nabízí následující řešení

#3

Podnikatelská žádost může být až do 500000 Kč. Vyžadujeme minimum byrokracie. Podmínky jsou jasné a čitelné. Žádné skryté poplatky. Můžete začít splácet až za dva měsíce. Máme více úvěrů - vyberte si ten, který nejlépe řeší vaši situaci. A získejte peníze okamžitě. Nabídka je platná pouze pro podnikatele.

Telefon: 725073230
E-mail: podnikatelske.pujcky@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Naše penze mohou posloužit na oddlužení, vyplacení dluhů či exekucí. Pokud máte nemovitost, tak Vás na 99,9% schválíme. A to okamžitě. Stačí jen nám ji dát do zástavy. A o zbytek se již postaráme my. Nechceme po nikom placení peněz dopředu a ani nás nemusíte kontaktovat na placených linkách. Klidně se Vám ozveme zpět. Není nic jednodušší, než vyzkoušet podat žádost. A zbytek zařídíme. Vyberte si níže jeden z našich produktů a žádejte. Děkujeme za váš čas.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v insolvenci a hledám půjčku na oddlužení, na vyplacení všech dluhů. Abych mohl opět začít splácet někomu splátky a ne žít z životního minima, které mi nestačí ani na pokrytí základních potřeb. Můj email je daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10