Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na neschopence na nutné každodenní výdaje

Jsem doma, na neschopence. Z tohoto důvodu se mi nashromáždily výdaje, které musím hradit. A nemám na ně peníze. Žádám o nabídnutí podmínek a kontaktů na vás, kdo byste mi mohli dát 100 000 Kč. Nevím jak dlouho ještě na té neschopence budu. Ale zaměstnání mám a pravidelný plat taky. Nemovitostí ručit nemohu. Jednorázové splacení nebo směnka nelze, mohu si to dovolit jenom po částech. Na vašem úroku až zas tak nesejde. Hlavně ať je to rychle, protože některé věci už dost solidně hoří. Poplatky předem neposílám. Podpis smlouvy mohu nabídnout v Chrudimi přímo u mě doma. Navrhněte co za to budete chtít. Při rychlém jednání jsem ochoten dost přeplatit.

Vít
Bydliště: Chrudim
Částka: 100000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#1

Nemusíte vůbec řešit, jak to máte momentálně s prací, u nás je možno schválit i lidi na úřadu práce. A mohu jim nabídnout splátkový kalendář až na 120 dnů. navíc si můžete vybrat z více typů tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

Kdyby se Vám podařilo přesvědčit přátele nebo rodinu a měla jste zástavu, tak bychom Vám vyplatili až 70% její hodnoty. A to formou neúčelové americké hypotéky. A i na neschopence nebo bez zaměstnání. Zkuste se poptat v okolí.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Mohl bych pomoci formou na smlouvu. Naše RPSN začíná již od 8,12% a jeho průměrná výše se příliš neliší od tohoto údaje. jen si nejsem jistý, zda-li splníte podmínky na celých 100 000 Kč. Na to nemám od Vás dostatek informací. Můžete si ale vyplnit formulář na našich WWW stránkách a výsledek okamžitě uvidíte. případně i volejte.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Jste stále na neschopence a stále potřebujete zmíněné peníze? Mohu Vám zajistit až 20 000 Kč na každodenní výdaje a to ještě dnes. Pokud můžete počkat den nebo dva, tak lze zařídit i mnohem vyšší částku. Peníze by pocházely od soukromého investora. Vše bez placení předem a poplatků. Pokud stále máte zájem o tyto peníze, prosím kontaktujte mě. Děkuji za Váš čas.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Tichá vám nabízí následující řešení

#5

Jsem již pátým týdnem na neschopence a můj příjem je zkrátka velmi malý na to, aby stačil na každodenní výdaje. Potřebuji drobnou finanční injekci - 10 000 Kč. Vše postupně vrátím jakmile nastoupím do práce. Děkuji za přečtení.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava