Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na nedoplatek na nájemném za byt 30000 Kč

Dobrý den, dostala jsem se do finanční tísně díky mému bývalému příteli. Bydlím se synem v pronajatém bytě, bohužel dlužím majiteli 30000 Kč na nájemném. Potřebovala bych mu to do týdne splatit, jinak nám ukončí nájemní smlouvu. A vyhodí nás z bytu, na splátky nechce přistoupit. Jsem zaměstnaná, prosím nabídněte mi nějakou možnost, jak bych mohla zaplatit tento nedoplatek za nájem. V registru jsem, nejlépe kdyby se mi ozval nějaký přímý soukromý investor. Děkuji za odpověď.

Simona Křížková
Bydliště: Kroměříž
Částka: 35000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Radovan Stratil vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, mohl bych vám pomoci se zprostředkováním půjčky na nedoplatek za byt. Vše uzavíráme na smlouvu a podmínky jsou průhledné. Žádné placení předem. Ostatní podmínky by jsme si mohli dohodnout individuálně. Pokud je nedoplatek za byt akutní, tak mě kontaktujte ihned.

Telefon: 606829242
E-mail: radovanstratil@seznam.cz
Sídlo: Kroměříž

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

Půjčili by jsme Vám cokoliv na doplacení nájemného, ale musela by zde být nějaká zástava - RD, byt (i družstevní). Bez této podmínky Vás nemůžeme schválit. Ale mohlo by jít i o cizí majetek. zeptejte se svého okolí.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Potřebujete doplatit nedoplatek a nikde neprojdete schválením? To bude nejspíš tím, že v ČR jsou jen 4 nebankovní firmy a zbytek jsou jen jejich zprostředkovatelé. Vyzkoušejte tak požádat u jiného zdroje - soukromé osoby. Více na našich WWW.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Je to ještě stále aktuální? Velmi rád bych Vám nabídl celou částku na doplacení nedoplatku za byt. Peníze by pocházely ze soukromého sektoru, ale nebojte se - vše je na 100% poctivé. Nic předem neplatíte. A projdete i když jste v registru apod. Kontaktujte mě pro více informací nebo navštivte moji WWW stránku níže.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#5

Poslední 4 měsíce jsem nebyla schopná platit nájem a mám tam již nedoplatek přes 30000 Kč. Podle smlouvy mě majitel nyní může vystěhovat a asi to i udělá. Našel by se tady někdo, kdo by půjčil poctivě bez poplatku? Děkuji předem za zachránění života.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Kutná Hora