Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na MD s vedlejším příjmem z brigády bez registru

Dobrý den,jsem na MD pobírám celkem 5610 Kč jako mateřskou dovolenou. Jsem v bankovním registru a odchází mi exekuce. Poptávám úvěr do výše 20 000 Kč. Bez poplatků předem. Můžete mi nějak pomoci?Mám ještě vedlejší příjem jako nedoložitelnou brigádu na dohodu, tam si vydělám cca 2000 Kč - 3000 Kč. Pokud možno bez poplatku předem, poplatek poté respektuji. Bez zástavy a bez registru. Prosím rychle, spěchá. Děkuji moc. Vendulka Šilingrová

Vendulka Šilingrová
Bydliště: Kolín
Částka: 20000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Finance G vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, zastupuji soukromého investora. Na OP si lze půjčit až 50000 Kč. Což by vám bohatě stačilo. Peníze jsou bez nutnosti zástavy a bez poplatků předem. Během Vánoc máme výhodnější sazby a vyplatí si vybrat právě nás. Vše solidní a prověřené.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Teplice

Přímý Věřitel vám nabízí následující řešení

#2

Naše peníze pocházejí od přímého věřitele a vyplácí až do 1 000 000 Kč. A to i maminkám na MD. Ihned po podpisu naší smlouvy Vám peníze dorazí na Vámi vybraný bankovní účet. Žádné průtahy ani zbytečné papírování. Naše peníze můžete získat bez registru. Pro více informací se mi ozvěte.

Telefon: 720109639
E-mail: neuveden
Sídlo: Tábor

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#3

Pomůžeme a vyplatíme peníze. Podmínkou bude, že u naší americké hypotéky budete poskytovat zástavu domu či bytu. Registr neřešíme, poplatky nebereme. Jsme solidní. Jen vyžadujeme zajištění naší investice katastrálním zápisem.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Zdravím, tak jsem maminka na MD, ale bez vedlejšího příjmu z brigády. Mám jenom rodičovskou. V registru jsem a nemám zástavu. O peníze žádám, protože potřebuji vyplatit dluh u dvou až tří nebankovních společností. Hrozí mi již exekuce a tak hledám 50 000 Kč až 200 000 Kč na vyplacení. Ozvěte se na marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Adamovská V. vám nabízí následující řešení

#5

Jsem matka na MD s vedlejším příjmem z brigády. Měsíčně jsem schopná splácet až 3500 Kč. Hledám soukromníka, který mi půjčí 30000 Kč na vybavení domácnosti a zařízení dětského pokoje. Bez registru a bez poplatků předem. Děkuji za reakci předem, Věra Adamovská.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 6