Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na MD (mateřské dovolené) s brigádou (přivýdělkem)

Dobrý den, potřebovala bych půjčit 130 000 Kč. Jsem na rodičovské dovolené a mám menší brigádu, přivýdělek. Celkový příjem mám 14 000 Kč (mateřská dovolená + přivýdělek), ale nemohu ho doložit. Potřebovala bych to co nejrychleji. Prosím o nabídky ihned. Předem děkuji

Veronika
Bydliště: Třebíč
Částka: 130000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, nabízíme nebankovní půjčky. Všechny podmínky nastavujeme našim klientům na míru. Na všem se domluvíme a nabídneme takovou smlouvu, která bude vyhovovat oběma stranám. Těším se na váš telefonát nebo na Váš email. Děkuji.

Telefon: 723430842
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Vendula Piňosová vám nabízí následující řešení

#2

Maminkám na mateřské dovolené bychom mohli nabídnout maximálně 80000 Kč. Všechno schválíme a potvrdíme do 20 minut. Žádné poplatky předem a žádné zálohy. V případě schválení vám bude stačit jen váš OP.

Telefon: 732206445
E-mail: pujcky.pinosova@seznam.cz
Sídlo: Praha 5

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#3

Klidně, pomůžeme i mamince na MD. Příjem není žádnou zásadní otázkou. Co my kontrolujeme a na čem lpíme je, že budete ručit RD nebo bytem (i družstevním). Vyplatíme Vám americkou hypotéku, kterou můžete použít na cokoliv. Brigáda jako přivýdělek je samozřejmě veliká výhoda pro splácení.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jsem sama žena na MD, bez přítele a bez přivýdělku nebo brigády. Beru jenom RD 12 050 Kč. Hledám si přivýdělek nebo jinou brigádu, abych měla na splátky, protože to momentálně vůbec nezvládám. Musím vyplatit 50 tisíc do konce týdne a proto Vás chci poprosit o soukromou půjčku. Napište mi jakékoliv podmínky na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Budu čekat na rychlou odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Klára Táborská vám nabízí následující řešení

#5

Jsem maminka na MD s boční přivýdělkem cca 4000 Kč. Žádám o nabídky od soukromníků ve výši 30 - 35 000 Kč. Jsem schopná splácet veškeré peníze z brigády, vyžiji s mateřskou.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Beroun