Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na koupi RD bez zástavy a ručení (1 200 000 Kč)

Dobrý den, řešíme bydlení a koupi RD (rodinného domu). Chtěli jsme s nejstarším synem (21 roků) se dostat ke koupi nemovitosti, RD. A to za částku 999 000 Kč. Když byl u nás úvěrář, tak spočítal naše příjmy. Což dělá 19 000 Kč. Aby jsem získali půjčku na koupi RD, tak nám chybí skoro 5000 Kč na vrch co se týče našich příjmů. tedy by jsme potřebovali alespoň 24 000 Kč, to nemáme. A nemáme ani zástavu a ani jiné ručení. Mámě čas do ledna, aby jsme dostali tento úvěr (půjčku) bez zástavy a bez ručení nemovitostí. A aby na to stačil náš příjme. Jenže jsme s majitelem tady v nájmu domluveni, že pak to ukončíme. Najít ručitele je dost těžké. A chtěla bych zjistit, co vše je možné a co není možné. Se splácením úvěru by jsme se synem neměli problémy. Ale bohužel nám chybí částka jenž by přesahovala 20 000 Kč. Prosím o nějaké řešení, musí přeci něco existovat? Aby jsme si mohli koupit RD a dostali se k penězům bez zástavy a bez ručení. Nabídněte a sdělte řešení. Předem moc děkuji.

Vlaďka Ottová
Bydliště: Liberec
Částka: 1 200 000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#1

Jsem soukromý investor a pomáhám lidem, půjčuji peníze lidem. I když ne tak veliké částky, aby si za to mohli koupit rovnou RD. Ale moc nechápu Váš požadavek - Vám by stačilo i méně peněz? Bez zástavy a bez ručení? Pokud by Vám stačilo i méně než 1200000 Kč, tak mi prosím zatelefonujte. Nebo se podívejte níže na moje www stránky. Menší částku jsem schopen zajistit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Petra Králová vám nabízí následující řešení

#2

Mě by stačilo jenom 550 000 Kč, nenašel by se někdo? Určitě by jsme se domluvili na zajímavém úroku, ale bohužel nemám RD k zástavě a ani nic jiné k ručení. Finance hledám na to, abych se mohla vyplatit z jiných nevýhodných závazků a mohla si vše restrukturalizovat. Nedostala jsem se do těchto problémů vlastní chybou, pomohl by prosím někdo. Petra Králová

Telefon: neuvedeno
E-mail: pata.kralova@post.cz
Sídlo: České Budějovice

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme Vám pomoci s koupí RD, ale musíte mít zástavu. Existují dvě možnosti. Za prvé budete ručit zcela jiným domem než tím, který se chystáte koupit. A ten musí mít hodnotu minimálně 1 500 000 Kč. Druhou možností by bylo, že by jste ručili kupovanou nemovitostí. V tom případě by byla nutná spoluúčast - tj. Vy by jste museli zaplatit 500 000 Kč, my by jsme Vám půjčili 800 000 Kč a koupil by se RD. A tím by jste následně ručili. Nemůžeme Vám dá peníze na celý dům. Vždy financujeme maximálně do 70% zástavy. Bez ručení to nelze.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Klusáková vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den pane, chtěli jsme se Vás zeptat, jestli je Vaše nabídka platná i v případě, že nemáme zástavu nemovitosti? Potřebovali bychom asi 1 200 000 Kč na koupi RD, ale bez zástavy a bez ručení jinou nemovitostí. Pouze tou kupovanou. Bylo by to možné?

Telefon: neuvedeno
E-mail: klusakova59@seznam.cz
Sídlo: Praha 5

Habera vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den, vždy záleží na konkrétní situaci. Budete Vy sami platit nějakou část RD sami a na druhou část si brát půjčku? Pak by to bylo možné. Musíte ale část (cca 30%) uhradit ze svého předem. V případě dalších otázek se podívejte na odkaz na mé WWW stránky. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: 1jirka.maly@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Dobrá rada zadarmo vám nabízí následující řešení

#6

Pokud nemáte ani část svých vlastních financí, tak si RD určitě nekupujte a ani nekoupíte, protože celou částku Vám nikdo nepůjčí a kdo tvrdí, že ano, je podvodník! Maximálně banka, ale s příjmem 19.000 Kč ve dvou lidech Vám banka nepůjčí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 1