Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na konsolidaci (úvěrů, půjček ale ne exekuce) 500000 Kč

Měsíční příjem 13000 Kč (pracovní úvazek na dobu neurčitou). Měsíčně možno splácet 8000 Kč. Jsem v registru kvůli opožděným splátkám. Exekuce nemám, ale mám neuhrazené úvěry. Byt v osobním vlastnictví s manželem na půl. Potřebuji zaplatit půjčky a pak splácet jenom jednu (konsolidace mi není umožněna). Nabídněte řešení.

Marie Čechová
Bydliště: České Budějovice
Částka: 500000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Konsolidaci v takové výši bych Vám byla schopna zařídit. Bylo by to ale formou nebankovních osob (vlastní kapitál). ne formou bankovního úvěru či hypotéky. Že nemáte exekuci, tak to je výborné. Odpadá nám veliká starost. Víte co bude nejlepší? Když kliknete na naše WWW stránky a vyplníte formulář. Ten obsahuje všechny skutečnosti, které potřebujeme k posouzení. Taky tamtéž naleznete i jiné produkty, které proplácejí právě naše soukromé osoby. Děkuji, Kateřina Romanová, Praha 10 (ale platí pro celou ČR).

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#2

Se zástavou dáme peníze na cokoliv - oddlužení, konsolidaci, sjednocení... . Nedokládáte účel. Nevyžadujeme výpisy z registrů ani s námi nemusíte uzavírat další finanční produkty.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Oddlužení Čr vám nabízí následující řešení

#3

Dle mých zkušeností na českém trhu není žádný poskytovatel, který by Vám dal na konsolidaci půl milionu. Příliš mnoho peněz. Proto Vám nabídnu druhou možnost - osobní bankrot. Kontaktujte mě na mé internetové adrese. Všechno Vám vysvětlím.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Chomutov

Jan Mareček vám nabízí následující řešení

#4

Naučte se zacházet se svými financemi a kontaktujte svého nového finančního poradce. Projdeme společně celou situaci a najdeme nejvýhodnější východisko.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marecek-kunstat@seznam.cz
Sídlo: Brno

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Maminka na MD potřebuje do konce týdne vyplatit nebankovní dluhy ve výši 500000 Kč. Pomůže mi někdo? Prozatím mi hrozí exekuce, ale žádnou nemám. Pokud to nezaplatím, tak do ní spadnu. Potřebuji celkově konsolidovat všechny mé úvěry. Splácet si mohu dovolit 5000 Kč. Po nastoupení do práce i více. Vážně a seriózně prosím, aby jste zvážili pomoc. Opravdu ji potřebuji. Kontakt marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno