Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na doplacení nevýhodných kreditních karet - 250 000 Kč?

Dobrý den, hledáme půjčku na vyplacení kreditních karet. Rovněž řešíme jak doplatit nevýhodné půjčky a k tomu i ty kreditní karty. jednoduše to chceme vše dohromady splatit. vyplatit nebankovní firmy, vyplatit kreditní karty a mít už jenom jeden velký závazek. Pro ztrátu zaměstnání manželky jsem se dostali do prodlení se splátkami. I když jsme se snažili s věřiteli komunikovat, nešlo se s nimi domluvit. Tím jsme se dostali do registrů a nutně bychom potřebovali vyplatit věřitele. Jedná se o nebankovní poskytovatele jako Cofidis, Cetelem, Home Credit a ProfiCredit. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou, příjem cca 24000 Kč. A manželka na dobu určitou s příjmem 8000 Kč. Zástavu nemáme, byt je na syna a splácí hypotéku. Už jsme se to snažili řešit, ale jen poplatky chtějí a jsou to podvodníci. Máme šanci zde dostat 250 000 Kč, abychom vyplatili nevýhodné kreditní karty a i všechny dluhy? Děkuji za nabídky.

Antonín Jaroš
Bydliště: Zlín
Částka: 200000 - 250000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Vyplatit nevýhodné kreditní karty a i ostatní dluhy vám velmi rádi pomůžeme. Nebudeme se dívat na registry, nebudeme řešit váš příjem a ani nebudeme požadovat žádné peníze předem. jedinou naší podmínkou bude, že nám poskytnete zástavu. V případě žádosti o 250 000 Kč zástava musí mít odhadní cenu 500 000 Kč a více. Máte zájem? Pište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Přeji hezký den.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud máte dluhy na kreditních kartách (což je nejhorší možná varianta) a k tomu ještě nebankovní půjčky, tak bych vám doporučila mé služby - oddlužení. Mám velmi přijatelné ceny a vstřícný přístup. Zkonzultujeme, vypracujeme, podáme k soudu a během 3 až 5 let by jste mohl na svoji minulost zapomenout. Nebudu tvrdit, že je to snadné. Vyžít 5 let s minimem financí je někdy náročné. Ale je to řešení, trvalé řešení. Vzít si další půjčku na vyplacení kreditních karet vás zadluží ještě více a budete vše splácet mnohem déle než nabízených 5 let.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Bohužel jste v takové situaci, kdy přímo vám peníze už dát nemůžeme (kreditní karty, dluh 250 000 Kč...). Ale možná by řešení spočívalo v tom, že by si půjčku u nás vzal někdo z vašich blízkých. Někdo takový, kdo má práci na HPP, plat vyšší než 25 000 Kč a není zadlužený. Potom by bylo velmi reálné právě jemu poskytnout požadovaný obnos a vy by jste jím mohla doplatit nevýhodné karty atd. Měla by jste někoho takového? Pokud ano, tak mi napište na lucie.brouckova@precerpano.cz. Mockrát děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Pomohu penězi na doplacení nevýhodných karet a možná vám ještě zůstanou nějaké peníze navíc. Stačí vyplnit krátkou žádost a v případě, že máte dostatečný příjem a během schvalovacího procesu dokážete, že jste schopni splácet, tak budete ihned schváleni. Máte peníze na naše splátky a zaměstnání? Tak ihned žádejte!

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3