Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka na bydlení (bez zástavy, bez ručení, bez registru?)

Dobrý den, jsem zaměstnaná při tom podnikám. Vlastní hloupou důvěřivostí jsem se dostala do nemalých finančních problémů. Jsem ochotná vše pravdivě vysvětlit, potřebuji vyplatit dluh na domě ve kterém bydlím. Prosím, nabídněte konkrétní podmínky - jaký úrok, jaké RPSN, jaká splátka, bez registru, bez ručení, bez zástavy? Prosím o konkrétnější nabídky ať vím, jaké jsou možnosti. Požaduji 600000 Kč. Děkuji za pomoc.

Lenka Černá
Bydliště: Pelhřimov
Částka: 600000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Ladislav Ján vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme peníze na cokoliv (na auto, na bydlení, na dluhy...). Můžete získat až 500 000 Kč. Vhodné pro zaměstnance, maminky na MD, důchodce a podnikatele. Nejvýhodnější - požádejte přes internet zadarmo. Bez poplatku, ručení a zástavy.

Telefon: neuveden
E-mail: jan.penize@gmail.com
Sídlo: Tachov

František Pohl vám nabízí následující řešení

#2

Se zástavou nemovitosti můžeme poskytnout až 1 000 000 Kč. Peníze jsou vhodné i pro Vás - na bydlení. Ale musela by jste ručit tím Vaším majetkem. Vhodné i pro podnikatele.

Telefon: neuveden
E-mail: pohl.nebankovne@gmail.com
Sídlo: Rokycany

David Čech vám nabízí následující řešení

#3

Na Vaše bydlení nemohu sehnat 600 tisíc korun, ale bylo by možné až do 500 000 Kč na řešení Vašich problémů s bydlením. peníze by jste mohla případně získat bez ručení a kontroly registru.

Telefon: neuveden
E-mail: cechpujcky@gmail.com
Sídlo: Tábor

Profi Úvěr vám nabízí následující řešení

#4

Na bydlení a podobné problémy od nás můžete získat 5 tisíc až 150 tisíc korun. Splácet můžete až 4 roky. Více informací na našich WWW stránkách. Peníze jsou od ryze české společnosti! Poctivě a bez zástavy či ručení.

Telefon: neuveden
E-mail: pujcka@iprofiuver.cz
Sídlo: Praha 4

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Osobní bankrot mě stojí naprostou většinu mého příjmu a tento měsíc jsem nevyšel vůbec. Potřeboval bych proto půjčku na zaplacení bydlení a jídlo. Nemám zástavu ani jiný majetek, jsem nezaměstnaný a jsem v registru. Našel by se i přes to všechno někdo, kdo by nabídl? Samozřejmě počítám s vysokým úrokem. Děkuji, daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10