Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka matce samoživitelce v plném invalidním důchodu?

Chtěla bych se zeptat, kdo by půjčil třicet tisíc korun matce samoživitelce? Jsem v plném invalidním důchodu a sama se starám o děti. Pobírám důchod a mateřskou. Peníze potřebuji na vybavení bytu, alespoň to základní. Jsem jenom v registru a nemovitost žádnou nemám. Byla bych schopná splácet dva tisíc korun. Děkuji, Bíla.

Silvie Bílá
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Částka: 30000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Možná ano. Trochu je tam na překážku, že jste v plném invalidním důchodu. Na druhou stranu máte dva příjmy. Vyplňte nám žádost o jeden z našich balíčků. My se na to podíváme a dáme vědět. Nedíváme se do registru, nepožadujeme zástavu a příjmy mohou být i z MD či důchodu. V případě nejasností pište na můj email.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Sjednáváte si každý měsíc další úvěry a další závazky jen na to, aby jste zaplatili aktuální splátku? Toto není řešení. Nakonec se Vám již nikdo nepůjčí a všichni budou chtít své peníze vrátit zpět. Pokud jste v takové situaci, tak společně můžete podat žádost a vstoupit do insolvenčního řízení. Vše je velmi jednoduché a je to jediná cesta ven. Následující minimálně 3 roky Vám zůstane životní minimum. Zůstatek půjde na hrazení Vašich minulých závazků. Po uplynutí soudem stanovené doby bude nesplacená část odpuštěna a vy budete opět žít jako normální člověk. E-mail na mě: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Peníze úplně každému za individuálních podmínek. Vyplatíme žádosti zaměstnancům, nezaměstnaným, důchodcům (i invalidním), maminkám na MD (i samoživitelky) a i podnikatelům. Více na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Podmínky: věk nad 18 let, zástava, občan ČR. Nic jiné. Klient může být v bankovním/nebankovním registru, mít dluhy a i exekuci. Solidní a přímé jednání. Smlouva volná k nahlédnutí před podpisem. Domluvte si úrokovou sazbu či splátku tak, jak bude vyhovovat Vám. Následně stačí již jen jeden podpis a finance putují na Váš bankovní účet.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

jsem matka samoživitelka na mateřské dovolené, která nezvládá splácet závazky. Abych se vyhnula tomu nejhoršímu, tak musím najednou vrátit 50 000 Kč...do konce tohoto týdne. Proto moc prosím - najde se v dnešní době ještě někdo, kdo pomůže matce samoživitelce, která je na vše sama? Samozřejmě peníze vrátím a to i s úrokem. Ozvěte se někdo na marketa.kuzelkova@seznam.cz, byla bych Vám moc zavázána. Z rodiny mi němá nikdo kdo pomoci, protože tatínka už nemám a maminka je v plném invalidním důchodu (bez majetku).

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Matka samoživitelka vám nabízí následující řešení

#5

Taky jsem matka samoživitelka bez přítele a bez manžela. Příjem mám z plného invalidního důchodu, starám se o 1 dítě předškolního věku. Protože ale bude nastupovat do školy, tak jej musím vybavit. Potřebuji asi 10000 Kč. Jsem v registru kvůli ČSOB. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Uherské Hradiště