Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka ještě dnes v hotovosti - Nabídky od soukromých osob ihned

Poptávám nabídky od soukromých osob, které by mi mohly ještě dnes půjčit peníze v hotovosti. Prosím, reagujte ihned. Dostal jsem se do nepříjemné situace. Potřebuje akutně ještě dnes, nejdéle zítra peníze v hotovosti. Využil jsem odstoupení od smlouvy u jedné půjčky do 30 dní, jelikož jsem počítal s příjmem částky z prodeje nemovitosti a má být splaceno zítra nejdéle v hotovosti. Realitní makléř mi sliboval, že částka bude připsána do 14 dní atd atd. na což jsem spoléhal. Samozřejmě na vše jsou zákonné lhůty a tak mohu pouze sám sebe obviňovat z vlastní naivity. Disponuji kupní smlouvou, kterou mohu prokázat budoucí nabytí financí. Jsem OSVČ od června loňského roku, příjmy za ten půl rok 249000,- Kč, rád bych využil možná i směnky. Prosím jen soukromé osoby, které jsou schopné peníze vyplatit ihned. Volat ihned na můj telefon.

Lukáš Louda
Bydliště: Chrudim
Částka: 60000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Máte-li doložitelný příjem, tak vám mohu zajistit 60000 Kč. ne na směnku, na klasickou smlouvu, splátky na 12 až 48 měsíců. Úrokovou sazbu, RPSN a další podmínky by jsme probrali osobně. Peníze nepocházejí o soukromých osob, ale od nebankovní společnosti. jedinou překážkou zde může být, že vyřízení a vyplacení zpravidla trvá 2 - 3. tedy by jste peníze neměl ještě dnes. Vyplacení v hotovosti ovšem není problém. Pokud by vám i tak tato nabídka vyhovovala, tak mne prosím neprodleně kontaktujte. Děkuji, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Rovněž vám nejsem schopna peníze zajistit ještě dnes, ale do 48 hodin by jsem to viděla velmi reálně. Pracuji pro nebankovní společnosti. Pokud se předem přes internet domluvíme na podmínkách, tak mohu kontaktovat jednu ze společností (u které budete splňovat podmínky) a ta pošle obchodního zástupce až k vám domů. A přiveze vám peníze v hotovosti. Jsem placeným zprostředkovatelem, mé klienty mé služby ovšem nic nestojí. Emailová adresa na mne: lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Pokud jste z Prahy, tak se můžeme osobně sejít ještě dnes. nejsem ovšem schopen vám předběžně potvrdit, že vám mohu zajistit celých 60 000 Kč ještě dnes. Případně by jsme se mohli domluvit na vyplacení 20 000 Kč ještě dnes v hotovosti a pokud by jste byl schopen doložit příjem ze zaměstnání, tak by jsem vám další peníze zajistil dodatečně (možno rovněž v hotovosti nebo převodem na účet). Pokud nejste z Prahy, tak vše můžeme vyřešit telefonicky nebo emailem, ale bankovní převod bude trvat 24 až 48 hodin. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3