Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka do konce měsíce 30000 Kč (jednorázové splacení po výplatě)

Dobrý den, v červnu po státnicích jsem odjel cestovat do USA a před dvěma měsíci jsem se vrátil zpátky. Přestěhoval jsem se do Brna a od té doby hledám stálé zaměstnání. Mezitím mám 3 brigády (TESCO, Albert, IKEA), tudíž příjem peněz mám kolem 14000 Kč. Potřebuji půjčku 30000 Kč do konce měsíce. Najít stálé zaměstnání pro absolventa není vůbec jednoduché, ale věřím že do jara něco najdu. Teď ale k mému problému, před odletem do USA jsem půjčil kamarádovi přes 30000 Kč s tím, že mi je do konce roku vrátí. Po návratu z USA jsem je po něm chtěl, protože mi nic nezbylo. A on že tedy do konce roku s tím mám počítat. A tak jsem si vzal rychlou půjčku na 30000 Kč do konce měsíce, abych měl zatím z čeho žít než najdu práci atd. A že to do konce roku vrátím. Kamarád ale peníze stále nemá a já musím do konce roku vrátit 30000 Kč jinak budu ve velkých problémech. Výplata mi první z brigád přijde až teď ke konci prosince, ale nebude zatím dostatečně vysoká. Vzal bych si úvěr od banky, jenže tu vůbec nezajímá, že mám příjem z brigády. A proto zkouším touto cestou poprosit někoho, kdo by mi mohl pomoci a a co nejdříve mi půjčil 30000 Kč do konce měsíce, abych mohl splatit ty hloupé rychlé půjčky. Byla moje chyba, že jsem spoléhal na kamaráda a uvrtal se do takového problému. A beru si z toho velké ponaučení. No každopádně se nemůžu jen tak rozbrečet a sednout si někam do kouta a tak se snažím situaci nějak vyřešit. Ale bohužel mě už nenapadá jak to provést jinak, než poprosit nějakou hodnou osobu zde. Potřeboval bych úvěr na 30000 Kč s tím, že bych mohl splácet 3000 Kč měsíčně z výplaty. Vycházelo by to, že do roka bych vše splatil a úrok samozřejmě nechám na Vás. Nemám jinou možnost. Moc doufám, že se najde někdo kdo mi pomůže, protože už fakt nevím, jak jinak situaci řešit. Děkuji moc všem, kdo si můj problém alespoň přečtou. PS: Jsem svobodný, bez dětí, bez přítelkyně. Závazky mám těch zmíněných 30000 Kč, jinak jsem bez dluhů.

Jan Francálek
Bydliště: Brno
Částka: 30000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Již jsem zde psala moji nabídku, zkopíruji: Zaměstnancům a OSVČ až 30000 Kč. nezaměstnaným, maminkám na MD. důchodcům a brigádníkům až 20000 Kč ihned. Pokud máte zájem a takovéto rozmezí vám stačí, tak mi napište na lucie.brouckova@precerpano.cz. Nemusíte ručit a vše vyřídíte přes internet. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den paní broučková, jsem maminka na MD a potřebovala by jsem asi 80 000 Kč (minimálně). Neměla by jste tam i něco pro mě? Já vím, že jste psala, že můžete zařídit 20 až 30 tisíc korun, ale já jsem ochotná i podepsat směnku nebo přeplatit dvojnásobek. Nenašla by jste tam něco pro mě? E-mail: blanicka.zlin@email.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Všem, kteří jsou schopni doložit příjem (smlouva na dobu neurčitou) zprostředkuji až 166 000 Kč. Bez registrů a zástavy jsem schopný zprostředkovat až 30000 Kč během 24 hodin. Pokud jste ochotni na schválení počkat dva dny, tak mohu zařídit až 166 000 Kč. Měla by jste o mé služby zájem?

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Jan Francálek vám nabízí následující řešení

#4

Děkuji za nabídky, ale jak jsem psal, tak bydlím v podnájmu a mám akorát notebook. Nemám co zastavit. A jako výdělek mám pouze brigády. Tak kdyby jste mi mohli nabídnout něco za těchto podmínek. Moc děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Brno

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#5

Děkuji za reakci. Pokud by jste měl zájem o moji první nabídku (viz výše), tak se můžeme domluvit. 30 000 Kč by vám bylo jednorázově vyplaceno a vy by jste opět vše jednorázově splatil (splátkový kalendář u takto malých částek není poskytován). Máte zájem?

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav