Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 80 000 Kč bez poplatku předem, podvodů, seriózně

Potřeboval bych půjčit 80000 Kč na mé osobní účely. Jsem zaměstnaný s podepsanou smlouvou na neurčito, což by nebyl ani problém nějak doložit. Zaměstnání mám s čistým příjmem 14 000 Kč. Splátku bych si představoval okolo 2500 Kč měsíčně, kvůli nízkým příjmům a měsíčním výdajům by pro mě bylo složité dát dohromady více. Nevlastním dům, byt ani pozemek, zástavu nemohu dát. Stejně tak by za mě nebyl nikdo ochotný ručit. V registru neplatičů jsem. Úrok je jedno. Hlavně aby jste nepožadovali žádné poplatky dopředu a aby jste na mě nezkoušeli žádné podvody. Pomůže mi někdo z mé situace ven? Zanechejte mi zde prosím vaše kontakty a já se určitě všem ozvu. Děkuji

David
Bydliště: Břeclav
Částka: 80000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, maximálně vám mohu nabídnout 80 000 Kč, což by jsem vám mohl rozložit na 3 roky, tedy do 36 splátek. Registr neprověřuji a nejsou zde ani žádné podvody. Celé bych vám to mohl zařídit do cca 2 dnů. Stačí se na mě obrátit. Velmi rád vám pomohu se získáním této půjčky.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#2

Na rozdíl od některých lidí zde nepožaduji po mých klientech, aby mi platili poplatek předem. Můžete tak zkusit požádat a uvidíte, nic za to nezaplatíte. Nepožaduji, aby jste zastavoval nemovitost (pokud máte, tak je to výhodou). Taky můžete být na úřadu práce. Neschvaluji ale každého, nic neslibuji. Ale určitě vyzkoušejte. 80 000 Kč by neměl být problém.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Nikola Bursová vám nabízí následující řešení

#3

Po žadatelích požadujeme, aby měli doložitelný příjem ze zaměstnání. Ručení formou zástavy by nemuselo být požadováno. Registry (ani Solus) neprojíždíme. Jsme poctiví, žádné podvody. Velmi rychlé a čestné jednání. Více informací vám mohu poskytnout osobně. Prosím, kontaktujte mě buď na emailu nebo na telefonním čísle. Děkuji

Telefon: 731119200
E-mail: n.zuberova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím poctivých 80 000 Kč bez poplatků předem a podobných podvodů Peníze pocházejí od soukromého investora, ale předem se nic neplatí. Velmi snadné a schůdné podmínky, které splňujete. Mírně vyšší úroková sazba, ale bleskové jednání i vyplacení. Ozvěte se mi pro více informací.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Iveta F. vám nabízí následující řešení

#5

Napište prosím nabídky na 80 000 Kč bez registru. Přijmu i vyšší úrok, ale pouze bez poplatku, podvodů a lží. Při poctivém a rychlém jednání jsem ochotna přistoupit i na vyšší RPSN. Děkuji, Iveta.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Liberec