Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 600 000 Kč bez registru, poplatku a zástavy

Prosím o půjčku do výše 600 000 Kč, přijmu ovšem i menší nabídky okolo 150 000 Kč. Bohužel díky své pomoci druhým jsem se dostala dluhu a ještě k tomu na jaře díky nečekané pracovní neschopnosti. Již ale už pracuji. Žiji ve společné domácnosti s matkou, s přítelem a mám s ním jedno dítě. Mám záznam v registrech. Exekuci nemám. Mám hypotéku se zástavou. Dále splácím konsolidaci a kreditní karty. Nemůžu ničím ručit. Peníze bych využila na splacení půjček a platila tím pádem jen jednu. Jsem zaměstnaná na smlouvu s platností neurčitou, s platem 21500 Kč. A zbytek peněz bych využila na Vánoce. Prosím ale bez poplatku předem. A poctivě.

Julie
Bydliště: Karlovy Vary
Částka: do 600000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Milan Kocián vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, nejsem si jistý, jestli by vám bylo možno ve vaší situaci půjčit rovnou 600000 Kč. Zvlášť bez zástavy. Nabízejí se i jiné prostředky, jak začít znovu žít. Například insolvence, se kterou bychom Vám mohli pomoci. Vše ale záleží i na dalších informacích.

Telefon: 720103104
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 7

František Pohl vám nabízí následující řešení

#2

Půjčku 600 000 Kč poskytujeme i bez zástavy a bez nahlížení do registru. Vše je poctivé, bez poplatků a bez 900. Nemusíte dokonce ani prokazovat příjem do určitých limitů. Pro konkrétní nabídku vyplňte náš formulář na našich www stránkách.

Telefon: 722214340
E-mail: neuveden
Sídlo: Jihlava

Jan Belko vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme Vám nabídnout peníze jen do 200000 Kč, pokud by Vám to stačilo. Na celou žádanou částku bohužel nesplňujete podmínky. Naše produkty můžete kdykoliv předčasně splatit, do 10 minut od odeslání internetové žádosti vás posoudíme a peníze máte ihned po podpisu smlouvy. Jan Belko

Telefon: 722928518
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 5

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Máte ještě stále zájem o půjčku ve výši 600 000 Kč bez registrů a bez poplatků? Mohl by jsem Vám zajistit peníze od soukromého investora, který by měl sice vyšší úrok, ale snadnější podmínky. Ozvěte se mi, určitě se nějak domluvíme.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Jsem v insolvenci, dlužím celkem přes 600 000 Kč a postupně to splácím. Ale měsíčně mi nic nezůstane. Můžete mi prosím nabídnout vyplacení osobního bankrotu bez poplatků? Všechny peníze bych potom dával jen Vám. Má adresa je daniel.malina@centrum.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10