Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 60 000 na směnku na ČID (částečný invalidní důchodce)

Prosím o půjčku 60 000 Kč od soukromého investora. Jsem v ČID (částečný invalidní důchod) a zároveň provozuji s přítelem malou trafiku. Přítel má zaměstnání, ale pracoval jako OSVČ ve stavebnictví a odběratelé mu neuhradili faktury. Dostali jsme se do druhotné platební neschopnosti a nyní z tohoto důvodu máme velké problémy hradit své závazky. Protože dluhy od odběratelů jsou ve výši téměř 250 000 Kč. Pohledávky sice řešíme soudní cestou, ale je to opravdu na dlouho. A naše situace je pomalu nezvladatelná. Sama jsem ČID, částečný invalidní důchodce, takže to nemám nejjednodušší. Půjčku poptávám na dobu 24 měsíců, úroky respektuji. Já mám záznam v registru a ručit jakoukoli zástavou také nemůžeme. Poptáváme půjčku 60000 Kč, ideálně na směnku. Prosím, najde se nějaký slušný investor, který by mohl tuto částku bez jakýchkoliv poplatků půjčit? Nabízím i řešení na směnku, protože peníze potřebuji co nejrychleji a s minimem podkladů nebo dokazování. Očekávám ale naprosto čestný přístup a poctivé podmínky. Žádné podvody. Je mi jasné, že u směnky je vyšší úroková sazba než u jiných půjček. Za všechny zaslané nabídky předem velmi děkuji.

Ivana Braunerová
Bydliště: Karviná
Částka: 60000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

ČID není problém, dokáži pomoci a nabídnu vám rovnou celou požadovanou částku = 60 000 Kč. Jen mi zde nechejte své telefonní číslo. Splátka by mohla být již od 3300 Kč až do 5200 Kč. Zpravidla záleží zejména an volbě klienta. Nevybírám poplatky, nechci žádné zálohy. Mám v úmyslu vám skutečně nabídnout peníze. Má nabídka není na směnku, ale na klasickou smlouvu. Děkuji.

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Dlužit 250 000 Kč není jistě žádná sranda. Zvláště pak, pokud je člověk ČID. Slyšela jste již o možnosti oddlužení? Ráda sdělím další informace na oddluzeni-cr@seznam.cz. Trvá 3 až 5 let (obvykle méně). A poté již nikomu nic nedlužíte. Umím zajistit velmi výhodné podmínky. Myslete na budoucnost a popřemýšlejte nad mojí nabídkou. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Neřešte směnky, půjčte si se zástavou domu či bytu! Úrokové sazby jsou v této oblasti na úplném dně a nepřeplatíte v podstatě vůbec nic. Běžte na naše www stránky, podívejte se na podmínky a odešlete poptávku. Ihned jak ji obdržím, tak se jí budu věnovat a budu vás neprodleně kontaktovat. Neověřujeme registr, exekuce ani bonitu. A již vůbec nás netrápí, že jste na ČID apod. Děkuji a těším se.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9