Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 50000 Kč na vyplacení nevýhodných půjček

Dobrý den, potřebuji vyplatit nevýhodné půjčky, jsem ale bohužel v Solusu. Protože jsem je nebyla schopná všechno platit. Spěchá. Platit mohu 1x měsíčně do 2000 Kč, víc ne. Nemohu ručit nemovitostí. Potřebuji půjčit cca 50000 Kč. Nejpozději do konce týdne, už mi to přerůstá přes hlavu. Jsem zaměstnaná, ale nemám nemovitost, jedině bez zástav a ručení. Prosím bez jakýchkoli poplatků předem. Již jsem to zažila a nemám zájem znovu. Jsem v Solusu. Platit budu ze svého platu, jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Pouze poctivé nabídky. Děkuji

Martina Vlachová
Bydliště: Jihlava
Částka: 50000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Radovan Stratil vám nabízí následující řešení

#1

Pracuji jako nebankovní zprostředkovatel, který vám může takové peníze sehnat. Výši splátek a úroky bychom si dohodli osobně. Nemusíte se bát, vše je poctivé a bez poplatků. Můžete buď zatelefonovat nebo mi zaslat email. Ihned vše probereme.

Telefon: 606829242
E-mail: radovanstratil@seznam.cz
Sídlo: Kroměříž

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#2

Vyplatíme za Vás nevýhodné půjčky a dáme k tomu i rozumný úrok. A výši splátek takovou, aby jste si to mohla dovolit splácet. Ale vyžadujeme ručení rodinným domkem nebo bytem. A možno i družstevním! Zmíněných 50 000 Kč je pak pro nás hračka.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#3

Pomůžeme s vaším problémem. Nabídneme řešení, které je na trhu zcela nové. Tuto pomoc nabízejí soukromé osoby ze svých vlastních zdrojů. Máte zájem? Běžte na naše webové stránky a podívejte se na to, jaké se vám nabízejí možnosti.

Telefon: +420912345593
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Prosím, pomozte mamince na MD, která potřebuje peníze na vyplacení nevýhodných půjček. Splácet mám 7500 Kč, ale jak to mám dělat, když mám mateřskou 12 050 Kč. Pomozte mi nějak vyplatit tyto nevýhodné půjčky. Vrátím jakoukoliv částku zpět, úrok si prosím určete vy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Josef Hlinský vám nabízí následující řešení

#5

Mohl by jste udělat i nějakou nabídku pro mě? Taky potřebuji peníze na vyplacení nevýhodných půjček, ale 50000 Kč by mi nestačilo, potřebuji asi čtyřikrát tolik? Je to možné u Vás získat? Udělejte mi nějakou předběžnou nabídku. PS: Vyšší úroková sazba není problém.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pepahlinsky@seznam.cz
Sídlo: Vyškov