Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 50000 Kč na ruku v hotovosti bez poplatku ihned

Dobrý den. Potřebuji nutně půjčit 50000 Kč na ruku a bez poplatků předem. Podepíšu směnku nebo jakoukoliv smlouvu bez podvodu. Jakýkoliv úrok respektuji. Stanovte si kolik chcete a kolik bude pro vás výhodné, já se přizpůsobím. Opravdu prosím někoho o pomoc. Už nevím kudy kam a začínám přemýšlet nad nejhorším. Nemám žádnou zástavu a ani ručitele. Peníze chci vyplatit ihned na ruku v hotovosti, ne bankovním převodem. Dokázal by mi někdo ihned pomoci? Pokud ano, tak se mi prosím ozvěte. Předem děkuji.

Jaroslav Kubík
Bydliště: Brno
Částka: 50000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Antonín Machanský vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme nebankovní půjčky, které jsou schváleny i bez kontrolování bankovních záznamů. Pro možnost schválení je ovšem nutno znát více informací. žádná záloha před poskytnutím se neplatí.

Telefon: 773508927
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha-západ

Josef Klečánek vám nabízí následující řešení

#2

Dobrý den, vyplatíme vám neomezené finanční prostředky až do 50% hodnoty vaší nemovitosti, kterou využijete jako zástavu. Nemusíte tedy žádat jen o 50000 Kč, ale u nás můžete získat i daleko více. Okamžité schválení, rychlý přístup ke všem krokům. Pokud chcete peníze na ruku v hotovosti, tak vám můžeme dát ihned až 15000 Kč. Nesmíte ovšem mít exekuci. Dále požadujeme u vyšších částek aby jste měl doložitelné zaměstnání.

Telefon: +420603996086
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

Martina Konečná vám nabízí následující řešení

#3

Můžeme vám nabídnout nejen 50000 Kč, ale cokoliv v rozmezí 30000 Kč - 2 000 000 Kč. Nabízíme vám spotřební půjčku na cokoliv bez doložení účelu. S dobou splatnosti až na maximálních možných 120 měsíců. Úroková sazba se pohybuje již od 8% ročně. Neplatíte nám nic předem, v registru si naše žadatele neověřujeme. Peníze posíláme ihned. Pro více informací a možnost schválení prosím žádejte ihned online. A já se na vaši žádost obratem podívám. Martina Konečná

Telefon: 776554065
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 3

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, jak sám píšete, tak už nevíte kudy kam. Nabízím Vám proto jinou možnost. Přestat si brát na sebe další a další dluhy, vytloukat klín klínem. A začít svoji situaci řešit jiným způsobem. Nenabízím vám peníze v hotovosti, ale nabízím podání insolvenčního návrhu, oddlužení či osobní bankrot, vše dle zákona č. 182/2006Sb. Tedy vás dostanu z vašich těžkostí a pomůžu od všech dluhů. V případě zájmu jsem zde pro vás celý den. Děkuji za přečtení.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Iveta Vrublová vám nabízí následující řešení

#5

Pokud jste zaměstnanec nebo podnikatel, tak máte možnost být pozitivně posouzen u naší žádosti. Máte potíže s registrem nebo bankou? Nabídneme Vám peníze bez nahlížení, bez poplatku a skrytých čísel. Zavolejte nám (máme k dispozici více věřitelů). Nabídneme vám půjčku do 80 000 Kč, vše se ovšem odvíjí dle výše příjmu.

Telefon: 733646788
E-mail: neuveden
Sídlo: Svitavy

Pištěk Antonín vám nabízí následující řešení

#6

Nabízím Vám pomoc cestou Vašeho oddlužení pod státní garancí a odpuštění až 70% Vašich dluhů. Máte-li zájem, tak mne kontaktujte.

Telefon: 774885550
E-mail: vysocina@dluhove-centrum.cz
Sídlo: Brno