Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 40 - 60 000 Kč na úhradu nebankovních půjček a nedoplatků

Potřebuji půjčit na úhradu mých nebankovních půjček (22 000 Kč) a úhradu nedoplatků mobilnímu operátorovi ve výši 13 000 Kč. Celkem bych tak potřeboval 40 - 60 000 Kč. Momentálně jsem v plném invalidním důchodu a podnikám. Minulý rok jsem s rodinných důvodů nemohl podnikat, ale tento rok od června podnikám a postupně už se vše rozbíhá jak má, ale ještě nejsem schopen naráz uhradit celých cca 40 - 60 000 Kč. Peníze potřebuji pouze na nebankovní půjčky a mobilního operátora. Jelikož to musím vše uhradit příští týden, jsem pod tlakem. Když sepíšu dle uvedených bodů seznam: Mým zdrojem příjmů je invalidní důchod ve výši 12 000 Kč, z podnikání aktuálně kolem 20 000 Kč, ale v závislosti s časem bude obrat narůstat (doložím klidně k nahlédnutí faktury klientů). Mohu si dovolit splácet mezi 3 000 Kč - 7 000 Kč, záleží na Vaší nabídce. Nemám žádné další výdaje, bydlím sám a v podnájmu, výše nájmu i s režií je 9 000 Kč. Prozatím nejsem v registru ani v CERD, ale pokud situaci nevyřeším během příštího týdne, tak je možné, že budu. Žádnou exekuci na sebe vedenou nemám. Majetkem ručit nemohu, bydlím v podnájmu a žádnou nemovitost nevlastním. Dluhy nemám, mám jen vysoký nedoplatek u mobilního operátora a 2 nebankovní půjčky, které potřebuji konsolidovat. Či nejlépe plně splatit, touto možnou půjčkou. Aktuálně rovněž mám bankovní hotovostní půjčku ve výši 303 000 Kč, kterou řádně splácím. peníze se chystám využít na úhradu nedoplatku mobilnímu operátorovi a splacení nebankovních půjček, jelikož jsou silně pro mne nevýhodné. Kvůli nebankovním půjčkám ve výši cca 22 000 Kč. Platím bohužel kolem 10 000 Kč měsíčně. A to se nevyplácí. Ideálně bych potřeboval 40 - 60 000 Kč, jsem sice v plném ID, ale podnikám, mám s podnikání relativně hezký příjem. Jenž bude postupně narůstat, ale nyní se potřebuji zbavit oněch otěží nebankovních půjček a nedoplatků za telefon. Jelikož celou částku nejsem nyní schopen celou dát dohromady. Děkuji za nabídky, jsem ochotný přistoupit na jakoukoliv variantu, vč. směnky, ale nechci žádné podvody ze strany investorů.

Mario
Bydliště: Praha 1
Částka: 40 - 60000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

40 - 60 000 Kč je pro můj rozsah příliš malá částka. Neuvažoval jste, že by jste si vzal vyšší půjčku? Mohl by jste ji použít nejen na úhradu nebankovních půjček a nedoplatků, ale i na začátek vašeho podnikání. Mohl bych vám zprostředkovat libovolnou částku - za předpokladu, že by jste měl nemovitost a částka by nepřesahovala 60% kupní ceny dané nemovitosti. Zvažte a pokud budete mít zájem, tak se můžeme konkrétně bavit na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Sice si myslím, že to ve vašem případě není nutné, ale kdyby jste uvažoval o oddlužení (vstoupení do insolvence), tak bych vám s tím mohla pomoci. Máme pobočky v Ostravě, Brně, Praze a právě otevíráme nové. Napište na oddluzeni-cr@seznam.cz. I když se domnívám, že 40 - 60 000 Kč na úhradu nebankovních půjček je reálné získat a pravděpodobně mé služby nebudete potřebovat.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#3

Dobrý den, byl by jste schopný doložit svůj příjem? Pokud by jste doložil alespoň 25 000 Kč, tak si myslím, že se přes hranici 40 000 Kč / 60 000 Kč velmi snadno dostaneme. Kontaktujte mě na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji, Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Ostrava

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

Máte příjem z invalidního důchodu a přivyděláváte si jako živnostník, chápu to dobře? V tom případě se obávám, že vám každý řekne to, co vám řeknu já. Z pohledu věřitele nemáte příjem. Proto bych vám jako první řešení mohl nabídnout pouze malou půjčku do 6000 Kč (kterou by jste pokryl splátky nebankovních půjček a ustálil svůj rozpočet). Případně bych vám nabídl 100 000 Kč, čímž by jste mohl vyplatit mobilního operátora i ty půjčky, ale podmínkou by bylo, že by jste ručil nemovitostí. Nevím, jestli se vám některá z možností zamlouvá - pokud ovšem ano, tak se budu těšit na váš email na michal.zapletal.1986@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Mario vám nabízí následující řešení

#5

Děkuji, ale nenašel by se někdo, kdo by mi dal 40 - 60 000 Kč a nechtěl zástavu? To je důvod, proč většinu z vašich nabídek nemůžu přijmout. Na úroku se určitě domluvíme, já od investora požaduji pouze poctivý přístup. Jinak se na všem můžeme domluvit. Děkuji, Mario.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 1