Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Půjčka 40 000 Kč na vyplacení půjček a dluhů, sjednocení

Dobrý den, jsem neslyšící slečna. Mám jednoho malého syna a partnera. Partner chodil do práce jen chvíli a potom skočil dlouho v nemocnici. A potom mě nestačilo všechno splácet. Mám půjčky - Equa Bank, Era, MacBook, 2x paušál. Potřebovala bych moc pomoct zaplatit všechny splátky a dluhy, ať platím jednu novou splátku. Šlo by mi to? Splácím stále jiné, ale pak mě nestačí zaplatit zbytek věci - pronájem, splátky moji rodině. Mám měsíčně příjem 22.158 Kč (invalidní důchod, mobilita, příspěvek o péči a rodičovský příspěvek). Mohu dovolit splácet právě jen 3500 Kč, abych mohla zaplatit nájem, pojištění, jídlo, pro syna. Nemám exekuce. Potřebuji od Vás pomoct zaplatit všechny závazky a také ať mám něco pro jiné platební částky - nájemné, pojištění než partner začne vydělávat. Děkuji moc a přeji Vám hezky zbytek den. Tereza Kolesárová

Tereza Kolesárová
Bydliště: Pardubice
Částka: 400000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Můžete-li doložit svůj příjem a jedná-li se o veškeré dluhy (tj. po sjednocení půjček 40 000 Kč již nic nebudete dlužit), tak jsem vám schopna zajistit se skoro 100% jistotou nebankovní půjčku. Zbytek si vyjasníme osobně. Máte-li zájem, tak mě prosím kontaktujte. Nebo navštivte naše internetové stránky pro více informací. Děkuji, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Již mnoho let se zabývám zprostředkováním nebankovních půjček a v rozmezí 20 - 50 000 Kč mám takřka stoprocentní schopnost peníze pro klienta získat. Musí se ovšem jednat pouze o vyplacení půjček a dluhů - ne exekucí. Za mé služby neplatíte. Jste si celkem jistá, že dokáži vaše závazky sjednotit do jednoho velkého. Zdroj financí: nebankovní firmy a instituce. Emailová adresa: lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Zprostředkuji peníze od soukromých osob a investorů. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů, nemusíte tak splňovat běžné podmínky, které po vás vyžadují běžné nebankovní firmy nebo bankovní společnosti. Vždy se lze domluvit na kompromisu. Peníze je možno využít na vyplacení půjček, vyplacení dluhů, vyplacení exekucí nebo i zástav na nemovitosti. Zprostředkuji 1 000 Kč - 20 000 Kč bez doložení příjmu. Až 40 000 Kč s doložením příjmu ze zaměstnání. Až 166 000 Kč s doložením příjmu, bez registru a bez zástavy. Až 400 000 Kč s doložením příjmu, bez registru , bez exekucí. Až 10 000 000 Kč se zástavou nemovitosti v minimální hodnotě 75% z požadované částky. Věřím, že je vždy možno najít kompromis, který vyhovuje obou stranám. Zanechejte zde Vaše kontaktní informace, budu vás kontaktovat ohledně vaší nové nebankovní půjčky na své vlastní náklady. Známka poctivosti: jako zprostředkovatel nevyžaduji poplatek předem, nevybírám od žadatelů provize a nesepisujete smlouvy před schválením půjčky. Věřím, že dokáži pomoci i ve Vašem případě.

Telefon: 736219830
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#4

vaše dluhy jsou ve stejné výši, o jakou částku zde žádáte - 40 000 Kč? Pokud ano a pokud by jste byla schopna doložit příjem ze zaměstnání (případně váš ručitel by jej byl schopen zajistit), tak by jsem vám byl schopen pomoci. Jsem v Praze, ale jsem schopen vyřídit žádosti pro celou ČR. V případě zájmu mi zde zanechte odpověď. Děkuji, ing. Michal Zapletal.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3